KRİPTO PİYASALARI TOPLAM PİYASA HACMİNE GÖRE KARIŞIK SİNYALLER VERİYOR

0 0

16 Eylül Pazar: kripto piyasaları bugün küçük dalgalanmalar ve toplam piyasa kapanı tutma pozisyonu ile bugün kırmızı ve yeşilin bir karışımını gördü.

Bitcoin (BTC) gün içinde ihmal edilebilir bir şekilde yükseldi ve şu an 6483 $ seviyesinde işlem görüyor. Ana kripto para birimi son 7 günde yaklaşık yüzde 51 oranında artarak haftalık kazançlar elde ediyor.

Eteryum (ETH) son 24 saatte yaklaşık yüzde 1 artarak küçük kazançlar görüyor. En değerli alt koin haftada yaklaşık yüzde 13lük bir artışla yaklaşık 219 $ lık baskıda işlem görüyor.

Toplam piyasa değeri gün ortası için 199 milyar dolar gibi düşük bir seviyeyle dalgalanan pozisyon tutmaya devam ediyor. Yazım sırasında toplam piyasa değeri yaklaşık 202 milyar dolar seviyesindedir.

Son zamanlarda Silikon Vadisi girişim sermayesinden Tim Draper kripto-para birimi endüstrisi tarafından dönüştürülecek olan piyasaların çeşitliliğini öne sürerek birleşik kripto-para birimi piyasa kapağının önümüzdeki 15 yıl içinde 80 trilyon doları yakalayacağını öngördü.Stellar (XLM) ve Dogecoin (DOGE) son 24 saat içerisinde piyasadaki en büyük 20 kripto para birimi arasında en büyük kazanımları görüyor.Piyasa kapağına göre altıncı sırada yer alan Stellar şu sıralar 0.20 $ dan işlem görüyor. DOGE 20. sırada yer alırken şu anda$ 0.006 civarında işlem görüyor.En büyük 20 tokendan Tezos (XTZ) ve Binance Coin (BNB) 24 saat boyunca  en büyük kayıpları gördü. Tezos şu sıralar haftada% 27 artışla 1.58 $ seviyesinde işlem görüyor. BNB ise yazım sırasında saatinde 9.99 dolar civarında.Dün Binance ortak kurucusu ve CEOsu Changpeng Zhao (CZ) şirketin 18 Eylülde Singapurda bir kripto-fiat alışverişini beta testine başlatacağını açıkladı.Basın süresi itibariyle Binance 24 saatlik bir süre boyunca 823 milyon dolarlık bir hacme sahip olan CoinMarketCaptaki işlem hacminde bir numaraya yükseldi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku