Kripto Paralar Fransız Şirketi İflastan Kurtardı

0 0

Bitcoin fiyatlarının yükselişe geçtiği son kripto boğa koşusu özellikle bir Fransız şarap şirketinin işine yaradı. Pandemiye rağmen Bitcoin ile şarap satışı yapan Lasserre & Papillon şirketi BTC Wineı kurduktan sonra hatırı sayılır kazançlar elde ediyor.

BTC Wine 2017 Rallisi Sırasında Piyasaya Sürüldü

Drinks International dergisinde yayınlanan bir makaleye göre lüks online şarap perakendecisi bugünlerde talepte büyük bir artışa tanık oluyor. Ancak karlı yolculuk ilk olarak 2017de görülen ve Bitcoini 900 dolardan 19.78321 dolara çıkaran boğa koşusuyla başladı.

Aynı yıl Lasserre & Papillon Bordeaux merkezli online perakende firmasını halka açtı. Sonraki fiyat tersine dönmesine rağmen firma BTC Wineın gelecekte kar oranlarını koruyacağından emindi çünkü Bitcoinin yükseliş eğilimini devam ettirebileceğine inanıyordu.

İyimser görüşleri gerçeğe dönüştü. Aslında Markets.Bitcoin.coma göre Bitcoin Cumartesi sabahı 40 bin doların üzerinde işlem gördü.

Çevrimiçi perakendeci dünya çapında birinci sınıf şaraplar satıyor ve müşteriler BTC Eter (ETH) veya Bitcoin Cash (BCH) ile ödeme yapıyor. Bordeaux merkezli perakendeci ürünler arasında Cheval Blanc 2015 Canon La Ga elière 2009 Sassicaia 2014 Louis Roederer Cristal 2009 Latour 2005 ve Pavie 2006 gibi tanınmış şaraplar sunmaktadır.

Bitcoin Bizi İflastan Kurtardı

BTC Wineın satış direktörü Louis de Bonnecaze son zamanlarda hızla yükselen Bitcoin fiyatlarının satışlarını artırdığını belirtti:

Boğa koşusu sayesinde işlerimiz çok iyi gidiyor. Yeni bir müşteri profilimiz var. Çok fazla Bitcoinleri var ve harcamak istiyorlar. Kaliteli şarap bir statü sembolüdür. Bitcoinden zengin olan bu yatırımcılar lüks arabaları ve gayrimenkulü satın aldılar ve şimdi sıra kaliteli şaraba yöneldiler. Bu yüzden şirket olarak altın çağımızı yaşıyoruz.

Bonnecaze koronavirüs salgını nedeniyle şarap pazarının zor günler geçirdiğine dikkat çekti. Bununla birlikte Brexit ve ABD ticaret vergileri gibi diğer faktörler sektöre zarar veriyor. BTC Wineın satış müdürü kripto para birimlerinin zor zamanlarda  yararlı olabileceğine inanıyor:

Bizim için kripto para birimi ile yapılan ödemeler bu zor dönemde bizi iflastan kurtardı. Kripto sektörü büyüleyici ve gün geçtikçe yaygınlaşan bir endüstri. Bizim için bu her şeyden önce kaliteli şaraplarımızı yeni zengin müşterilere pazarlamanın yeni ve kazançlı bir yolu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku