Kripto para borsası Binance yılın ikinci IEO sunu açıkladı

0 3

Kripto para birimi borsası Binanceın Launchpad platformunda satılacak bir sonraki proje belirlendi.

Borsa açıklamasına göre yılın ikinci token satışı Cartesi (CTSI) için yapılacak. BNB bakiye kayıtları yarın 03: 00da (CET) başlayacak ve piyango formatına da dayanacak olan token satışı için 21 Nisan 2020 CET 03.00de sona erecek.

İŞTE EN İYİ VE EN KÖTÜLER… TIKLAYIN

Toplamda 100 milyon CTSI 15 milyon dolara satılacak. Bu CTSInin 1 milyar arzının yüzde 10una karşılık geliyor.

Çekiliş sonucunda kazanılacak maksimum bilet sayısı 7 bin 500 olacak. Her bilet için 200 dolar yatırım yapılabilir.

IEO nedir Launchpad nedir?

Finansal piyasalara aşina olanlar halka arz İngilizce beyan İlk Halka Arz (IPO) biliyor. ICO kripto para piyasalarına uyarlanmış bir halka arz biçimi olarak da düşünülebilir. ICO İlk Para Teklifinin kelime bütünlüğünün kısaltmasıdır. IEO herhangi bir kripto para birimi değişimi tarafından yönetilen bir bağış toplama etkinliğidir. Kullanıcılar borsalarda listelenmeden önce IEO ile gördükleri herhangi bir projeye yatırım yapma olanağına sahip olabilirler.

Launchpad Binancedeki IEO platformudur. Bu platformda farklı projelerin IEOları düzenli aralıklarla genellikle aylık olarak düzenlenmektedir. Hemen hemen tüm büyük borsaların fırlatma rampası platformuna benzer platformları vardır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku