Kripto para piyasası yatırımcıları bu haberi okumalı

0 0

Münihli bir yazılım geliştiricisi koronavirüs korkusuyla ortaya çıkan küresel tuvalet kağıdı krizine yanıt olarak tuvalet kağıdı ile desteklenen bir kripto para birimi yayınladı.

BİTCOİN İÇİN UMUT VEREN AÇIKLAMA… TIKLAYIN

Tuvalet Kağıdı Parası (TPC) adı verilen kripto para “zor zamanlar için küresel dijital para” olarak tanımlanıyor. Açıklamaya göre TPC Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 coini ve fiziksel 3 katmanlı kaliteli tuvalet kağıtları ile destekleniyor.

Ayrıca açıklamada “TPC finansal belirsizlik dönemlerinde güvenli bir cennettir ancak dayanak varlığın oynaklığından dolayı kesinlikle istikrarlı bir kripto para birimi olarak kabul edilemez” denildi.

Her token Amazon e-ticaret APIsine bağlı akıllı bir sözleşmeye token aktarımı ile gerçek hayattaki 3 katmanlı tuvalet kağıdıyla değiştirilebilir. 1 TPCnin 3 katmanlı veya 500 yapraklık tuvalet kağıdına eşit olduğu belirtiliyor.

“CoronaCoin” adlı başka bir kripto para birimi koronavirüsün ortaya çıkmasından geçen ay yaratıldı. Teknik olarak koronavirüse endeksli olan bu kripto para biriminin tedariki virüs yayıldıkça azalır. Şimdiye kadar 115.534 token kaynağı tükendi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku