Kripto para nihayet Reddit e geliyor: İşte detaylar

0 0

En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Redditte kripto para birimi sistemi nihayet yolda.

Tartışma platformu Reddit Blockchain üzerinde çalışan bir puanlama sistemi inşa ediyor.

BİTCOİN CASHTE ALARM ZİLLERİ… TIKLAYIN

Bu profilindeki bilgilere dayanarak sansüre dayanıklı web siteleri üreten Mago Crypto adlı bir şirket olan Unstoppable Domainste bir topluluk yöneticisi olan Reddit tarafından yayınlanan video tarafından ortaya çıkarıldı.

“Uygulamayı dün açtım ve” cüzdan “seçeneğini gördüm Wizard Crypto bu konuda Reddite yazdı. İçeri girdim ve Blockchaini aradım ve gördüm. Heyecanlandım ve sizinle paylaşmak istedim.”

Her kullanıcının bir blockchain adresi olacak

Henüz halka açık olmayan yeni özellik sayesinde kullanıcıların puan toplayabilecekleri bir kripto cüzdanı var. Her kullanıcının kendi skorlarını görebileceği bir Blockchain adresi olacak. Bu noktaların da bir değere sahip olacağı anlaşılmaktadır. En çok sorulan sorular bölümünde “İpuçları ve transferler” adlı bir alt bölüm bulunuyor. Bu bölüm puanların diğer Reddit kullanıcılarına da gönderilebileceğini gösterir ve bu muhtemelen bir kripto para birimi değeri olacak. Puanların Reddit uygulamasından çıkarılıp çıkarılamayacağı belirsiz.

Gelecekte puanların daha fazla fonksiyona sahip olması da mümkündür. Konuyla ilgili diğer gelişmeler arasında üyelik ve oylama ve dolayısıyla Redditin geliştirilmesi yer alıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku