Kripto para borsası OKEx’ten Ethereum atağı

0 0

Kripto para borsası OKEx ticaret platformunda Ether ( ETH ) opsiyon sözleşmelerinin başlatıldığını duyurdu.

4 Haziran tarihli duyuruya göre bugün ETH seçeneklerinin başlatılmasını takiben OKEx 18 Haziranda EOS seçenek sözleşmelerini de başlatacak.

OKEx opsiyonları bir ticaret riski riskinden korunma aracı olarak tanıttı.

Duyuruda opsiyonların yatırımcıları riskten korunmak ve kârı en üst düzeye çıkarmak için dayanak varlığı satın almasına veya satmasına izin verdiği belirtilirken sözleşmenin vadeli işlemlerden nasıl farklı olduğunu açıklanıyor:

“Vadeli işlemlerden farklı olarak sahiplerin seçmedikleri takdirde varlığı almaları veya satmaları gerekmez.”

Mart ayından bu yana en iyi Bitcoin ( BTC ) vadeli işlem borsası OKEx açıklamasında finansal türevlerin “riskten korunma ve kârın maksimize edilmesinde vazgeçilmez bir rol oynadığını” iddia ediyor.

“Örneğin ETHnin fiyatı düştüğünde spot traderlar sadece kayıpları azaltmak için pozisyonlarını tutmayı veya kapatmayı seçebilir. ETH opsiyonları ile yatırımcılar ETHyi gelecekteki olası kazançlar için tutarken spot fiyatlar ve spot piyasadaki dengeleme kayıplarına karı satış opsiyonları ve kar satın almayı tercih edebilir” açıklamasına yer veriliyor.

Kişi için markalı fiyatlar OKEx tarafından Black’in gerçek zamanlı piyasa veri analizi modelini kullanarak belirleniyor. Öte yandan nihai uzlaşma fiyatı sözleşmenin sona ermesinden önceki bir süre boyunca varlığın fiyatının zaman ağırlıklı ortalamasıyla belirleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku