Kripto Milyarderinden Dev Altcoin Projesine Eleştiri: Terk Ediyorum!

506

Singapur merkezli hedge fon yönetim şirketi olan Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu Twitter üzerinden lider altcoin projesi Ethereum’u sert bir şekilde eleştirdi. Ünlü firmanın CEO’su, geçmişte desteklediği Ethereum’u tutmaktan vazgeçtiğini açıkladı. İşte sebebi…

Ünlü CEO, Ethereum’u artık desteklemeyeceğini ifade ediyor

2012 yılında Su Zhu ve Kyle Davies tarafından Singapur’da kurulmuş olan Three Arrows Capital, riske göre ayarlanmış üstün getiri sağlamaya odaklanmış bir hedge fon yatırım şirketi olarak tanınıyor. Ünlü şirketin CEO’su Su Zhu, bugün resmi Twitter hesabı üzerinden lider altcoin projesi olan Ethereum’u sert bir şekilde eleştirdi. Zhu, önceden sıkı bir Ethereum destekçisi olmasıyla biliniyordu. Ünlü CEO’nun söz konusu tweet’i ise şöyle:

Kripto para milyarderi söz konusu tweet’te, yeni yatırımcılar için dışlayıcı olduğunu iddia ettiği lider altcoin projesi Ethereum’u artık kullanmayacağını ifade ediyor. Zhu, Ethereum Blockchain’indeki fahiş ücretlere ve topluluk içindeki en etkili kişilerden bazılarının bu sorunu çözme konusundaki isteksizliğine itiraz ediyor. Son 24 saat içinde Zhu, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimini eleştiren çeşitli tweet’leri de retweetledi.

ETH’nin en büyük rakiplerinden olan altcoin AVAX yeni ATH’sine ulaştı

Kasım ayının başlarında, Three Arrows Capital (3AC), Ethereum katili olarak bilinen popüler altcoin Avalanche (AVAX)’ın gelişimini teşvik etmek amacıyla yeni bir fon olan Blizzard’ın yatırımcılarından biri olarak ilan edildi. AVAX fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 145,31 dolara ulaştı. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, popüler altcoin projesi yazım sırasında son bir haftada yüzde 50,90 ve son 24 saat içinde yüzde 22,01 artış kaydediyor ve yükselmeye devam ediyor.

En iyi onuncu altcoin olan AVAX, Solana, Cardano ve Binance Smart Chain (BSC)’le birlikte Avalanche, Ethereum’un Blockchain’in yaygın olarak benimsenmesinin önündeki en büyük engel olmaya devam eden yüksek ücretlerinden yararlanıyor. Öte yandan bugün erken saatlerde, Three Arrows Capital ile ilişkili bir Ethereum adresinin, FTX borsasına yaklaşık 77 milyon dolar değerinde ETH gönderdiği öğrenildi. Bunların yan sıra liseden sınıf arkadaşı Kyle Davies’le birlikte Three Arrows Capital’i başlatan Zhu, dünyanın en büyük kripto para sahipleri arasında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku