İşte Son 24 Saat İçinde En Çok Yükselen 5 Altcoin

401

Bağımsız ve güvenilir kripto para veri kaynağı Coingecko tarafından elde edilen bilgilere göre ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin sırasıyla Gala (GALA), Arweave (AR), Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), ve Crypto.com Coin (CRO) oluyor.

Coingecko’ya göre en iyi üç altcoin GALA, AR ve AVAX oluyor

Coingecko’ya göre son 24 saat içinde en çok artış gösteren Gala Games piyasa değerine göre en büyük 58. Sırada yer alıyor. GALA, Blockchain oyunlarından oluşan bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olmasıyla biliniyor. Platformun token’ı olan GALA ise node operatörü teşvikleri, ağ yönetimi, platform oyunları oynamak için oyun içi ödüller, platformun mağazasından ürün satın alınabilen oyun içi para birimi ve NFT’lerde kullanılıyor. Kripto para birimi, son 24 saat içerisinde yüzde 25,2 oranında artış ile 0,446530 dolardan işlem görüyor.

Coingecko’ya göre en çok artış gösteren ikinci altcoin olan Arweave piyasa sıralaması olarak 57. sırada yer alıyor. Arweave’in yerel token’ı olan AR, ağ bilgilerini süresiz olarak depolamak amacıyla “madencilere” ödeme yapmakta kullanılıyor. AR, son 24 saatte yüzde 10,5 artışla 68,49 dolardan işlem görüyor. Coingecko’ya göre en çok artış gösteren üçüncü kripto para ise Avalanche (AVAX) oluyor. Piyasa sıralamasında 10. sırada olan AVAX’ın amacı merkeziyetsiz finansal varlıklar, finans uygulamaları ile kripto varlık işlem platformları ve hizmetler için güvenli, pratik, ölçeklenebilen bir yapı sunmak olarak lanse ediliyor. Avalanche, izin gerektiren ve gerektirmeyen Blockchain’lerin tek bir ağ üzerinden çalışabilmesini mümkün hale getiriyor. AVAX, son 24 saat içerisinde yüzde 17,2 artış ile 138,26 dolardan işlem görüyor.

Harmony (ONE) ve Crypto.com Coin (CRO) sırasıyla 4. ve 5. oluyor

Kripto veri kaynağı Coingecko’nun son 24 saat içinde en çok artış gösteren 4. altcoin olduğunu ifade ettiği Harmony (ONE) ise piyasa sıralamasında 63. sırada yer alıyor. Blockchain platformu, Mayıs 2019’da Binance Launchpad’de ilk borsa teklifinin (IEO) bir parçası olarak başlatıldı. Üretim ana ağı, iki saniyede blok üreten 1.000 düğümden oluşan 4 parçayı destekleyen Harmony Blockchain’i son 24 saatte yüzde 2,9 artış ile 0,300375 dolardan işlem görüyor.

Son olarak 24 saat içinde en çok artış gösteren altcoin projesi ise kripto para ve NFT borsası Crypto.com’un yerel token’ı olan CRO oluyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, borsa son zamanlarda yaptığı ortaklıklar ile gündemde kalmayı başarıyor. Piyasa sıralamasında 14. sırada yer alan Crypto.com Coin (CRO), son 24 saat içerisinde yüzde 15 artış ile 0,655843 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingecko.com/tr
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku