Kripto Milyarderi: Bu Altcoin Ethereum’u Tahtından Edebilir!

5.283
Kripto para piyasasındaki rekabet her geçen gün artıyor. FTX kurucu ortağı Sam Bankman-Fried’e göre, Solana (SOL), lider altcoin Ethereum’u tahtından edebilir.

Lider altcoin Ethereum’a dair endişeler var!

En zengin kripto milyarderi olarak bilinen Bankman-Fried, Blockchain sistemi aynı başarıya ulaşamasa bile Ethereum‘un  yerel tokeninin geniş kurumsal kabul görebileceğini vurguladı. Aynı zamanda, Ethereum 2.0’ı çevreleyen bazı endişelerine dikkat çekti. İkinci en büyük Blockchain, üretim kapasitesini önemli ölçüde artırabilecekken, eşzamanlı işlemler bir sorun haline gelebilir. Yönetici aynı zamanda yerel birleştirilebilirlik olmayacağından, DeFi uygulamalarının da sorun yaşayabileceğine işaret etti.
Teknik Analist 3 Altcoin Solana'dan Daha İyi Performans Sergileyecek
 
Milyardere göre, Solana çok yi performans sergiliyor ve ETH’yi geride bırakabilir. Bankman-Fried ayrıca başka bir rakip Blockchain projesinin Solana’nın hakimiyetini de salalayabileceğini iddia ediyor. İnsanların belirli bir kripto para projesi seçerken bakmaları gereken belirli kriterler sorulduğunda, Bankman-Fried, yatırımcıların meme tabanli altcoin projelerinin döngülerini takip etmesi gerektiğini söyledi. Yöneticye göre, Meme kripto paralar çok önemli çünkü piyasayı onlar yönlendiriyor. Bununla birlikte, net değerinin 22,5 milyar dolar olduğu tahmin edilen kripto patronu, yatırımcıalrı meme tabanlı hisselerin ve kripto paralarının riskli olma eğiliminde olduğu konusunda uyardı.

 

”Yüzde 90 oranında düşme ihtimali var”

Dogecoin ve Shiba Inu gibi altcoin projeleri bu yıl gündemden düşmedi ve dudak uçuklatan getiriler elde etti. Bununla birlikte, yatırımcılarını milyonlarca dolar dolandıran Squid Games Token projesi bu sektörün şaka tehlikeli tarafını da gösterdi. Sam Bankman-Fried, yatırımcıları asla kaybetmeye hazır olduklarından daha fazla yatırım yapmamaya çağırıyor. Son olarak yönetici, ”neye yatırım yapıyor olursanız olun, her şeyin yüzde 90 oranında düşe ihtimali olduğunu vurguladı.

 

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi Musk, meme altcoin Dogecoin’in yeterince ölçeklenirse bir ödeme aracı olarak başarılı olabileceğine inanıyor. Bu ayın başlarında, önemli bir yazılım güncellemesinin ardından Dogecoin ücretleri tüm kullanıcılar için önemli ölçüde düştü. Musk ayrıca defalarca itibari para birimini eleştirdi. Bu ayın başlarında, “normal para”nın, ABD‘deki bankaların ezici çoğunluğu tarafından hala yaygın olarak kullanılan eski bir programlama dili olan COBOL’u çalıştıran bir grup eski anabilgisayardan ibaret olduğunu belirtti.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku