Ethereum Balinaları Bu 10 Altcoin’den Biriktiriyor! İşte Tam Liste!

6.252
Yeni zincir üstü veriler, Ethereum (ETH) balinalarının Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE)’nin rakiplerinin de içinde olduğu 10 altcoin biriktirdiğini gösteriyor.

 

Balinalar metaverse, meme tabanlı altcoin’lere ve stablecoin’lere yöneldi

Ethereum balina cüzdan takipçisi WhaleStats, son 24 saat içinde en büyük 1000 Ethereum cüzdanı tarafından satın alınan en iyi 10 altcoin listesini yayınladı. Rakamlar, balinaların her şeyden önce Ethereum Blockchain’in yerel kripto varlığı olan ETH’nin kendisini stokladığını gösteriyor. Balinalar ayrıca USD Coin (USDC), Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) olmak üzere üçlü stablecoin biriktiriyor. Balinalar metaverse tabanlı altcoin Decentraland (MANA), Bitcoin sabitlenmiş Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Crypto.com’un tokeni CRO’yu biriktiriyor.

 

Listede bir sonraki sırada, otomatik piyasa yapıcı Curve (CRV) ve oyun tanablı altcoin The Sandbox (SAND) yer alıyor. Ethereum balinaları son haftalarda ve aylarda büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) satın almış olsa da, balinalar şimdi dikkatlerini köpek temalı yeni rakip Dogelon Mars’a (ELON) çeviriyor. ELON, son 24 saatte en çok satın alınan Ethereum tabanlı altcoin’ler listesinde 10 numarada yer alıyor. Proje, Dogecoin ve Shiba Inu’nun yanı sıra Elon Musk’ın insanları Mars’a getirme hırslarından ilham alan köpek temalı bir meme parası. ELON, bu ayın başlarında 1.000.000.000 dolarlık piyasa değeri sınırını aştı. Altcoin, an itibariyle 826.955.756  dolarlık piyasa değeri ile  0.000002 doalrdan işlem görüyor.

JPMorgan’dan çarpıcı Ethereum raporu

JPMorgan analistleri, öngörülebilir gelecekte Ethereum’un yatırımcılar için Bitcoin‘den daha iyi bir seçim olacağını tahmin ediyor. Yılın başından bu yana, Ethereum yüzde 500 artarken, Bitcoin ise  yüzde 96 arttı. Sonuç olarak, ETH’nin piyasa değeri şu anda BTC’nin yarısı ve küresel ekonomideki mevcut eğilimler, banka analistlerine göre bu eğilimin devam edeceğini gösteriyor.
Ethereum İçin Taban Seviye Açıklandı: İşte Kritik Metrik ve Analist Yorumu
 
Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, JPMorgan analsitleri Ethereum’un merkeziyetsiz finans ve NFT’ler gibi gelişmekte olan sektörlerde zaten lider rol oynadığını belirtiyor. Bitcoin ise , El Salvador’da olduğu gibi bir ödeme aracı veya altına benzer bir değer deposu olarak kullanılıyor. Raporda şu ifadelere eyr verildi:
Tahvil getirilerindeki artış ve ardından para politikasının normalleşmesi, bir dijital altın ve değer deposu olarak Bitcoin’in popülaritesine zarar veriyor. Benzer şekilde, banka yeni bir raporda, daha yüksek reel getirilerin geleneksel altın üzerinde baskı oluşturduğunu söyledi. Ethereum, ise DeF, NFT sektörü ve  ve stablecoin sayesinde değer elde eder. ETH, gerçek kârlılık artışından Bitcoin’den daha az etkileniyor gibi görünüyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku