KRİPTO MARKET GENEL OLARAK YEŞİL RENKTE VE ETHEREUM 160DOLARA DOKUNDU

0 0

Coin360’tan gelen verilere göre Bitcoin (BTC) 3.900 dolara yaklaştığı için kripto piyasaları temelde yeşil renkte. 

Ethereum (ETH) şu anda % 6dan fazla artışla 154 $ civarında işlem görüyor. Bir ara 159 dolara çıkan Ethereum biraz düşüş yaşadı ve şu anki rakamına ulaştı. İkinci en büyük kripto para birimi haftada yüzde 35 aylık yüzde 47 artış göstermekte. Bu hafta Ethereum geliştiricileri ağda ASIC tabanlı madencilikten ziyade GPU tabanlı yeni bir çalışma kanıtı (PoW) algoritması uygulama olasılığını tartıştılar. Uygulama ile devam edilip edilmeyeceği konusundaki tartışma yaklaşmakta olan Ethereum Constantinople sert çatalının önüne geçiyor.

 En büyük üçüncü kripto Ripple (XRP) yazım sırasında % 2den fazla yükseldi ve yaklaşık 0.35 $ seviyesinde işlem görmekte. Hafta boyunca kripto para 7den fazla bir büyüme gördü ve ay içinde neredeyse yüzde 5 artış gösterdi.

Tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri şu anda basında 133 milyar dolar civarında. İlk on kripto para biriminden Litecoin (LTC) ve TRON sırasıyla yüzde 12 ve 15in üzerinde en büyük büyümeyi gösterdi.

Bu haftanın başlarında 2014 yılında Winklevoss ikizleri tarafından kurulan Gemini kripto borsası kripto alanının daha iyi düzenlenmesi için bir dizi reklam yayınladı.Kriptonun kurallara ihtiyacı var yazılı reklamlar kripto marketinin düzenleyicilere ihtiyacı olduğunu vurguluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku