Kripto girişimcileri Brock Pierce ve Akon, 2020 ABD başkanlık seçimleri için güçlerini birleştiriyor

0 0

Şarkıcı ve girişimci Akon kripto girişim kapitalisti ve ABD Başkanı Brock Pierce için bağımsız adayı onaylayacak ve ayrıca 2020 kampanya ekibine katılacak.

Çevrimiçi haber bülteni Cheddar J.D.Durkin 24 Ağustosta Akonun bu seçim yılında Pierceın kampanyasının baş stratejisti olarak görev yapacağını duyurdu. Pierce şarkıcının Afrikadaki başarılarını ve bir işadamı ve bir sanatçı olarak deneyimini kampanyasına eklenmesinin nedenleri arasında gösterdi.

Akon “Brock Pierceı her zaman stand up yapan bir adam olarak tanıdım dedi. “O gerçek bir insanların adamı ve parti çizgilerinde faaliyet göstermiyor. Amerikayı belirli bir üsse kayırma göstermeden herkes için iyi bir yer haline getirmek için aynı rüyayı paylaşıyoruz.”

Pierce kazanmak için çabalıyor

Geçen hafta Cointelegraph ile yaptığı röportajda Pierce 2020 için ana kampanya stratejilerinden birinin Joe Biden ve Donald Trumptan seçim oylarını çekmek olduğunu açıkladı.

Bu çaba Pierceın Indiana New Mexico Kuzey Carolina ve Teksasta bağımsızlar için son başvuru tarihi geçtikten sonra Temmuz ayı başlarında kampanyasını duyurduğu için başkanlığı kazanmasının tek yolu olarak görünüyor. Ne Trump ne de Biden 270 veya daha fazla seçim oyu kazanmazsa ABD Temsilciler Meclisi Pierceı da içerebilecek en iyi üç başkan adayının son oylarını alacak.

Akonun Pierceın kampanyasına eklenmesi daha fazla medya maruziyetine neden olurken bir seçim konusu olarak kripto para birimine dikkat çekmek için yardımcı olabilecek. Akon şu anda Afrika pazarına yönelik bir yardımcı token olan Akoin tarafından desteklenen Senegalde 2.000 dönümlük bir kripto projesi olan Akon Cityyi inşa etmek için bir ekiple çalışıyor.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku