Kripto girişimcileri Brock Pierce ve Akon, 2020 ABD başkanlık seçimleri için güçlerini birleştiriyor

Abone Ol
Kripto girişimcileri Brock Pierce ve Akon, 2020 ABD başkanlık seçimleri için güçlerini birleştiriyor
Gökçe Hürata
 • 25 Ağustos 2020
 • Yazar:

  Şarkıcı ve girişimci Akon, kripto girişim kapitalisti ve ABD Başkanı Brock Pierce için bağımsız adayı onaylayacak ve ayrıca 2020 kampanya ekibine katılacak.

  Çevrimiçi haber bülteni Cheddar, J.D.Durkin 24 Ağustos'ta, Akon'un bu seçim yılında Pierce'ın kampanyasının baş stratejisti olarak görev yapacağını duyurdu. Pierce, şarkıcının Afrika'daki başarılarını ve bir işadamı ve bir sanatçı olarak deneyimini kampanyasına eklenmesinin nedenleri arasında gösterdi.

  Akon, "Brock Pierce'ı her zaman stand up yapan bir adam olarak tanıdım'' dedi. “O gerçek bir insanların adamı ve parti çizgilerinde faaliyet göstermiyor. Amerika'yı belirli bir üsse kayırma göstermeden, herkes için iyi bir yer haline getirmek için aynı rüyayı paylaşıyoruz."

  Pierce kazanmak için çabalıyor

  Geçen hafta Cointelegraph ile yaptığı röportajda Pierce, 2020 için ana kampanya stratejilerinden birinin Joe Biden ve Donald Trump'tan seçim oylarını çekmek olduğunu açıkladı.

  Bu çaba, Pierce'ın Indiana, New Mexico, Kuzey Carolina ve Teksas'ta bağımsızlar için son başvuru tarihi geçtikten sonra Temmuz ayı başlarında kampanyasını duyurduğu için başkanlığı kazanmasının tek yolu olarak görünüyor. Ne Trump ne de Biden 270 veya daha fazla seçim oyu kazanmazsa, ABD Temsilciler Meclisi, Pierce'ı da içerebilecek en iyi üç başkan adayının son oylarını alacak.

  Akon'un Pierce'ın kampanyasına eklenmesi, daha fazla medya maruziyetine neden olurken, bir seçim konusu olarak kripto para birimine dikkat çekmek için yardımcı olabilecek. Akon, şu anda, Afrika pazarına yönelik bir yardımcı token olan Akoin tarafından desteklenen, Senegal'de 2.000 dönümlük bir kripto projesi olan Akon City'yi inşa etmek için bir ekiple çalışıyor.
   

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kriptogirişimcisi ile ilgili her şey

  Kripto girişimcileri Brock Pierce ve Akon, 2020 ABD başkanlık seçimleri için güçlerini birleştiriyor

  Kripto girişimcileri Brock Pierce ve Akon, 2020 ABD başkanlık seçimleri için güçlerini birleştiriyor

  Şarkıcı ve girişimci Akon, kripto girişim kapitalisti ve ABD Başkanı Brock Pierce için bağımsız adayı onaylayacak ve ayrıca 2020 kampanya ekibine katılacak. Çevrimiçi haber bülteni...

  • 25 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.