Kripto dünyasına yeni Bitcoin kralı geliyor

0 0

Barstool Sportsun kurucusu Dave Portnoy yakın zamanda Bitcoin (BTC) ticaretinde milyonlarca dolar kazanacağını tahmin ediyor.

Twitterda yayınlanan bir 17 Ağustos videosunun parçası olarak Ethereum ve diğer kripto varlıklardaki pozisyonlara dikkat çekerek “Bitcoinde bir hafta içinde 100 bin dolar kazandım. BTCde 98.000 Dolar kadar yükseldim ve bu fena değil. Bu hızla Bitcoinde ayda bir milyon dolar gibi kazanacağım yorumunu yaptı.

Portnoy 2020de Twitterda popüler bir canlı akışlı borsa senedi tüccarı olarak kendisini Davey Day Trader olarak nitelendirdi.

Yatırımcı Gemini Borsası kurucuları Cameron ve Tyler Winklevossun talep ettiği eğitim ziyareti gerçekleşene kadar endüstri hakkında çok az şey bilmesine rağmen 2017 yılında kripto ile ilgilendiğini söyledi. Ziyaret sırasında Portnoy bir kripto ticaret hesabına 250.000 dolar koyduğunu belirtti.

Portnoy 17 Ağustosta video aracılığıyla belirttiği gibi kripto şirketi Blockfiyi yeni bir sponsor olarak aldı. Aynı videoda kendisini “Bitchain” kralı olarak tanımladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku