Bitcoin, 13 bin dolara ne kadar hızlı ulaşabilir?

0 0

Bitcoin uzun süren direncin ardından bu yıl üçüncü kez 12 bin doların üzerine çıktı. Dijital para birimi için mevcut seviyelerin onayı 13 bin doları hedefliyor. Ve buna hızla yaklaşıyor olabilir.

Tone Vayin teknik görüşüne göre pozitif aylık ve haftalık görünümle desteklenen günlük ve 4 saatlik ölçekte bir kırılmanın kenarında fiyat çok yükseliş gösteriyor.

“Çıkmaya hazır gibi görünüyor ve çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.”

Tone Vay ayrıca yükseliş planlarını güçlendirmek için aylık ve haftalık zaman diliminde de güç görüyor.

Ve gerçekten de fiyat hareketi artan yükseliş faaliyetinin güçlü yönlerini gösteriyor. Günlük ölçekte yükselen üçgenden ayrılıyor. Üçgenin içindeki birikme süresi kısa. Bununla birlikte 11 bin doların üzerindeki yüksek seviyelerde konsolidasyon fiyatı için çok yükseliş gösteriyor.

Bununla birlikte 11 bin 900 direncinin üzerindeki gerçekleşen kapanışın kapanış piyasada agresif alımları beraberinde getireceğini belirtiyor trader.

Önümüzdeki ivme

Mevcut ortamda alım satım yapmak yüksek kazanç getirebilir ancak aynı zamanda riskli de. Hareketin ilk 30 dakikasında fiyat hareketi her iki tarafta da uzun ve kısa kayıpları durdurmaya başladı. 15 dakikalık bir süre içinde BitMEXteki XBT endeksinin en yüksek ve en düşük değeri 12 bin 268 dolar ve 11 bin 620 dolar oldu.

Trafik artıyor

Önde gelen kripto borsasının Binance CEOsu “çok yüksek trafiğe” tanık olduklarına dikkat çekiyor. Bu tür hiper faaliyet dönemlerinde kripto borsalarının sorunsuz çalışması piyasalar için kritik öneme sahip. Changpeng Zhao daha önce görülen sorunlara ilişkin güncellemeler paylaşıyor.

Bu nedenle piyasadaki coşku ve fırsat kaçırma korkusu etkili oluyor ve fiyatlarda ani artış ihtimali daha da yükseliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku