KRİPTO CÜZDAN KURUCUSU:BİTCOİN BU YIL 60.000$ OLACAK

0 0

Bir kripto başlangıç ​​yöneticisi bitcoin fiyatının Aralık ayında 20.000 $ lık yüksek bir seviyeden 6.000 $ a gerilemesine rağmen bu yıl 60.000 $ a vurabileceğine inanıyor.

Bir şifreleme cüzdanı olan TenXin kurucu ortağı ve başkanı Julian Hosp Hong Kongdaki RISE teknoloji konferansında CNBCye verdiği demeçte bitcoinin fiyatının Aralık ayında 5.000 $ a düşeceğini ve bunun hemen sonrasında 60.000 $ lık  bir fiyata çıkacağını düşünüyor.

Hosp bu yıl 60 bin dolarlık fiyat elde etmek için büyük bir olumlu etkinliğe ihtiyaç olacağını kabul etti.Böyle bir olay bitcoin borsa yatırım fonu hakkında olumlu bir açıklama yapan bir ülke olabilir.Böyle bir olay gerçekleşmezse Hosp bitcoinin 60.000 dolara ulaşması için daha fazla zaman alacağını itiraf etti.Fiyatın Ağustos ayına kadar 10000 dolar seviyesini geçmesi gerektiğini söyledi.Böyle bir durumda medya kapsamı pozitif olacak ve 60.000 dolarlık bir fiyat elde edilebilecektir.

ConsenSys blockchain yazılım şirketinin kurucusu olan Joseph Lubin Ethereum geliştiricilerinin altyapı kurmaya odaklandığını ve topluluğun fiyatla meşgul olmadığını söyledi.Eter’in fiyatı 10 Temmuz’da ABD dolarının değerinin yüzde 10’unun üzerinde bir değer kaybetti.

Son 24 saatte bitcoin bazı olumlu göstergelere rağmen 6350 $ seviyesinden geri adım attı.Kripto pazarı bir bütün olarak önümüzdeki 48 saat içinde bir ralli sağlamak için hız kazanamadı.Son üç güne bağlı olarak bir bitcoinin 6.000 $ ın altına düşmesi daha olası gözüküyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku