STEVE WOZNİAK: BİTCOİN İNANILMAZ , ANCAK BLOKCHAİN BALON

0 0

Bitcoinin en büyük boğalarından biri bunu diyor: Blockchain binyılın başında meydana gelen dotcom balonuyla aynı şekilde bir balon.

Dünyanın en büyük şirketi olan kurucu ortaklarından Steve Wozniak ve gelişmekte olan blockchain endüstrisi ve internetin gelişimi arasında paralellik gördüğünü söyledi.

Wozniak CNBC raporuna göre New Yorktaki NEX teknoloji konferansında Salı günü “Bu bir balondu ve ben de Blockchain ile ilgili de böyle hissediyorumdedi.Son zamanlarda bitcoinin dünya çapında küresel para haline gelmesini umduğunu söyleyen WozniakBlockchain teknolojisinin çok sayıda sektörü – örneğin sosyal ağları – bozma potansiyeli olduğu – ancak birçok Blockchain girişiminin kaçınılmaz olarak fazlasıyla vaat ettiği ve bunun gerçekleşmeyeceğini düşündüğünü söyledi.

Bitcoin matematiksel olarak tanımlandı belli bir miktarda bitcoin var dağıtıldığı bir yol var… ve bu saf ve insanın koşmadığı hiçbir şirketin koşmadığı ve sadece… büyüyen ve büyüyen… ve hayatta kalacağı ”dedi.Bana göre doğal ve doğaya ait bir şey tüm insan sözleşmelerimizden daha önemli. ”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku