Kripto borsası Poloniex, inovasyon bölgesine DEFİ tokeni ekledi

0 3

Kripto borsası Poloniex Defı İnovasyon bölgesine Defı tokeni Decenti ekledi.

Kullanıcı verilerini toplayan ve güvence altına alan değişmez bir platform olan Decent insanların internet etkinliklerinden para kazanmalarını sağlıyor. DEC veri satın almak ve satmak için kullanılıyor. Poloniexe göre ise kullanıcıların verilerinin değerini belirlemeye yardımcı oluyor. Kullanıcılar platformdaki olumlu veya olumsuz etkileşimlere dayanarak kişisel veri değeri ya da PDV kazanabiliyor veya kaybedebiliyor. Pozitif PDV DEC tokenlerinin harcanabilir değerini arttırıyor.

Poloniexin kadrosuna eklediği en son Defı projesi DEC oldu. Kripto borsası DECin katılımının Defı projelerine devam eden desteğinin bir parçası olduğunu söyledi.

Ayrıca Poloniex geçtiğimiz günlerde Kasım 2020 anketlerinden aylar önce ABD seçimlerine dayalı işlemler eklediğini açıkladı. İnovasyon bölgesine TRUMPWIN ve TRUMPLOSE ekledi. Varlıklar insanların seçimlerin sonuçları üzerine bahse girmesine imkan sağlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku