Dash Core Group, Testnet i sunmaya hazırlanıyor

0 2

Dash Core Group Ağustos ayı sonuna doğru Dash platformları için farklı bir güncelleme yayınlamayı planladığını duyurdu. Şirket kısa bir süre önce yeni tanımlanan işlem için üçüncü sürümü ile çıktı.

Dash platformunun yeni özellikleri her altı haftada bir piyasaya sürülüyor dolayısıyla bir sonraki 25 Ağustos ve 8 Eylül tarihleri arasında başlayacak.

En son sürüm her zamanki gibi EVONETteki tüm verilerin silindiği anlamını taşıyor. En yeni güncellemeler daha iyi kod kalitesi kullanılabilirlik ve test edilebilirlik için geliştirilmiş bir DAPI istemcisi geliştirilmiş bir dağıtım paketi ve geliştiricilerin kullanması için bir platform test paketi olan document timestampingi içeriyor.

Kullanıcıların Dash platformunun ürün döngüsünün yeni bir aşamasına girmeden önce dört sürüm daha bekleme olasılığı bulunuyor. Test ağının yıl sonuna kadar teslim edilmesi bekleniyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku