KRİPTO BORSASI GEMİNİ BİTCOİN CASH İ LİSTEYECEKLERİNİ DUYURDU

0 0

Winklevoss ikizlerinin sahbi oldu Kripto Borsası Gemini bugün yaptığı duruyu ile Bitcoin Cashi listeyeleyeceklerini açıkladı.

kripto para borsası sadece Bitcoin Cash ABC’nin yol haritasını benimseyen Bitcoin Cash’i destekleyeceklerini ve ”Satoshi’nin Vizyonu” olarak da bilinen Bitcoin SV‘yi şimdilik desteklemeyeceklerini söyledi. Yasal uyumun sağlanabilmesi için dünyanın en düzenlenmiş kripto-para değişimi ve saklama şirketi olduğunu iddia eden şirketin “Bitcoin Cash ticaret ve saklama hizmetleri sunmak için onay almak üzere New York Eyaleti Finansal Hizmetler Departmanı (NYSDFS) ile yakın işbirliği içinde çalıştığı” bildirildi. .”Bitcoin SV ve Bitcoin ABC Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ve sonrasındaki ağ bölünmesi sonucunda oluşmuştu. Bitcoin SV destekçisi ve milyarder girişimci Calvin Ayre zincirin artık Bitcoin Cash adını istemediğini belirttiğinde kripto topluluğunda sıklıkla “savaş” olarak adlandırılan haberler gündeme gelmişti.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku