KRİPTO BORSASI BİNANCE, ETHERİUM CÜZDANINI SATIN ALDI

0 1

Dünyanın en büyük iki borsasından biri olan Binance ilk satın alma işlemini tamamladı.

TechCruncha göre Malta merkezli şirket ERC-20 ve ERC-223 belirteçlerinin yanı sıra ether için destek içeren adından da anlaşılacağı gibi mobil Ethereum cüzdanının yaratıcısı olan Trust Walletı satın aldı.Anlaşmanın şartları açıklanmadı ancak Binance nakit Binance hisse ve Binance token (BNB) bir karışımı içerdiğini doğruladı.

Trust Wallet daha iyi bilinen Ethereum cüzdanlarından biri değildir.Androidde Google Play Store üzerinden yaklaşık 50.000 indirme 1.138 yorumcudan 5 yıldız derecelendirmesine 46 sahip.İndirme istatistikleri Apple’ın App Storeundan hemen temin edilemedi ancak cüzdanın benzer sayıda yorumcudan karşılaştırılabilir bir notu vardı.Karşılaştırma yapmak için en popüler Ethereum cüzdanı olan imToken çoğu Asyada bulunan 5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir.

Binance CEO Changpeng” CZ “Zhao Trust Wallet ekibi bizimle aynı değerleri paylaşıyor ve ürünlerimiz çok tamamlayıcı.Bir cüzdanda para çekmek isteyen kullanıcılar için artık kullanabilecekleri bir ürünümüz var.dedi. 

Zhao Trust Walletın bağımsız olarak çalışmaya devam edeceğini Binanceın bazı idari ve pazarlama desteği sağladığını ve cüzdan hizmetine “vaftiz babası” olarak hizmet vereceğini söyledi. Bu işlevleri Binance HQya yükleyerek Trust Walletın geliştirme ekibinin temel ürün teklifine odaklanmak için daha fazla zamana sahip olması belki de bitcoin EOS ve NEO gibi diğer kripto para birimleri için planlanan desteğini hızlandırması gerekecektir.Trust Wallet alımı Binanceın kendi kamu Blockchain sistemiyle entegre edilmiş merkezileştirilmiş değişim (DEX) inşa etmek için aktif olarak çalıştığı sırada geliyor.Diğer bazı büyük borsalar tarafından da duyurulmuş olan bu tür platformlar kullanıcılarına paralarını merkezi bir bakıcıya emanet etmeden ve hack riskine ve dolandırıcılığa maruz bırakmadan kripto para ticaretine izin veriyor.

Zhao Trust Walletın Binance DEX’in varsayılan cüzdanlarından biri olarak hizmet vereceğini ancak platformun ne zaman yayınlanacağının belli olmadığını belirtti. Binance’ın merkezi değişimi şu anda günlük 1.3 milyar dolarlık bir hacme sahip dünyanın ikinci en büyük kripto borsa platformu olarak yer alıyor.Sadece Binance gibi kendi kripto tokenın yaratmış OKEx Blockchain dostu Maltada bir ofis açtı ve DEX yaratma planının açıkladı ve son 24 saat içinde daha fazla işlem hacmi gerçekleştirdi.

  

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku