Kripto balinası bu 2 altcoin i önerdi…

0 0

Popüler Bitcoin balinası Joe007 son zamanlarda diğer kripto para birimlerinin çoğunluğu yerine bir kripto para birimi portföyünü çeşitlendirmek için kullanılabilecek iki altcoin olduğunu belirtti.

Bitfinex kripto para birimi borsasında büyük pozisyonlara girerken Bitcoin yanlısı olan ve Ethereum da dahil olmak üzere diğer birçok Altcoine karşı olan Bitcoin balinası kripto analisti Larry Cermakın bir tweetine UNUS SED LEOnun (LEO) düşük çapraz varlık korelasyonu nedeniyle yatırımcılar için sağlam bir seçim olabileceği yanıtını verdi. LEO Bitfinex tarafından başlatılan ve sahiplerine ücret indirimleri de dahil olmak üzere birçok avantaj sağlayan bir kripto para birimidir.

Bitcoin balinası kripto para birimi yatırımcılarını kripto para biriminin düşük varlıklar arası korelasyonunu fark etmedikleri noktaya kadar kripto para birimi fiyat hareketlerini takip ettikleri için eleştirdi.

Büyük pozisyonlarıyla Bitfinex liderlik tablosunun en üstünde yer alan Joe007 birçok kez Bitfinexi diğer kripto ticaret platformlarına karşı savundu.
Bununla birlikte bir kripto para birimi portföyünü çeşitlendirmek için kullanılabilecek başka bir Altcoinden de bahsetti: Binance Chainin yerel kripto para birimi olan sahiplerine ücret indirimleri de dahil olmak üzere birçok avantaj sunan ve Binance DEXte de ticaret yapmak için kullanılabilen Binance Coin (BNB).

Bitcoin balinası bu kripto para birimlerini “para olmaya çalışmadıkları” ve bunun yerine “özkaynak benzeri merkezi kripto varlıkları” oldukları için farklılığından söz etti. Joe007 geçen ay Bitcoin boğa piyasası tahminlerini eleştirdi.

Balina blok ödüllerini 125 BTCden 625 BTCye düşüren halving olayının öncesinde yatırımcılara hızlı bir şekilde zengin olma konusunda yanlış umutlar verdiğini ve Bitcoin fiyatının yarılanmanın hemen ardından artacağını öne süren anlatıya karşı çıktığını savundu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku