Kripto ateşi geri dönüyor…

0 0

Bitcoin hakimiyeti 7 ayın en düşük seviyesine geldi. Kripto para piyasaları son 24 saat içinde 13 milyar dolar üzerinde büyüdü… Bitcoin hakimiyeti düştükçe alt coinler geri dönüyor ancak bunların çoğu hala fiyat açısından iyi durumda değil.

HAREKETLİ KRİPTO PİYASALAR

Altcoinler son birkaç gündür kripto varlık piyasalarında ivmeye önderlik ediyor. BTC 9 BİN 750 dolara ulaşsa da bu yükselişi diğer kripto para birimlerinin kazancıyla gölgede kaldı.

BU 3 KRİPTO PARA BİRİMİNE DİKKAT! TIKLAYIN…

Birçok altcoin çift haneli kazançların tadını çıkardı. NEM son 24 saatte yüzde 28 artışla en iyi performans gösteren dijital varlık oldu.

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV sırasıyla yüzde 14 ve yüzde 12 yükselirken Ethereum Classic’in değeri yüzde 12 arttı.

En iyi performans gösteren diğer altcoinler Tezos Zcash Dash ve BAT oldu. Ethereum psikolojik 200 dolar seviyesini kırmaya yöneldi. 
Bununlar beraber Bitcoin geliştiricisi Jimmy Song bu paraların çoğunun önceki zirvelerden uzak olması nedeniyle altcoinlerdeki coşku için biraz erken olabileceğini belirtti.

Song; “Altcoin rallisinden heyecan duyuyorsanız bu paraların çoğunun yüzde 90 üzerinde düştüğünü unutmayın. Yüzde 92 düşüşün ardından yüzde 25 kazanç hala net yüzde 90 düşüş demektir” ifadesini kullandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku