Kraken Yöneticisi: Bitcoin Günümüzde Artık Bir Deprem Sigortası

0 0

İlk Bitcoinini 10 dolardan satın alan kripto uzmanı ve yönetici önümüzdeki bir veya iki yıl içinde Bitcoinin gidişatı hakkında görüşlerini paylaştı.

Kraken’in iş geliştirme başkanı Dan Held Altcoin Daily’ye küresel ekonominin durumunun BTC için mükemmel bir fırtına yarattığına inandığını söyledi.

 Makro çok yüksek düzeyde ekonomi neye benziyor? Oldukça kötü. Covid-19 ekonomi için iyi bir şey değil. Tonlarca işletme kapandı. Hükümetler büyük para basma operasyonlarına girişti. Hükümete güven eksikliği var.

Bitcoin için neredeyse mükemmel bir fırtına çünkü Bitcoin 2008 mali krizi sırasında bir güven sorununu çözmek ve değer depolamak için icat edildi. Kontrolü otoritelerden onlardan aldı ve insanlara verdi.. Bir politikacıya ve devlet kurumlarına güvenmek yerine matematiğe ve oyun teorisine güvenebilirsin ki bugün yaptığımız şey bu.  Televizyonda rastgele yorumlar yapan taraflı analistleri izliyoruz ve ekonomide iyimser mi yoksa kötümser mi olduklarını dinleyip yanlış yönlendirilerek yatırım yapıyoruz. Bu çok saçma! “

Held Bitcoin etrafında inşa edilen altyapının kurumsal yatırımcıların benimsemesinin ve PayPal gibi şirketlerin desteğinin önümüzdeki aylarda bir BTC süper döngüsünü ateşleyebileceğini söylüyor.

“Makro düzeyde makroekonomik çevre açısından insanlık tarihinde hiç bu kadar kötü bir konumda olmadık. Asla. Daha önce hiç. Dünya savaşları sırasında bile bunun eşdeğer bir deneyim olduğunu söyleyebilirim.

Buna baktığımızda ve bunu Bitcoinin amacı ve Bitcoinin nerede olduğu ile birleştirdiğimizde Bitcoin bir yarılanma döngüsünden çıktı. Küresel bir değer deposu altın 2.0 olarak kabul ediliyor. Kurumlar tarafından kabul ediliyor. Daha akışkan hale geliyor. Daha fazla hizmet süper sağlam bir ticaret altyapısı inşa ediliyor. Kraken ve diğer tüm borsalar sizin hizmetinizde. Artık seçenekleriniz var. 2017de gerçekten var olmayan çok gelişmiş opsiyonlar ve vadeli işlemler piyasaları var. Her şey inşa edildi ve muazzam miktarda paranın gelmesi için kullanılmaya hazır. PayPal da var. PayPal üzerinden Bitcoin satın alabilirsiniz.

Bitcoin fiyat tahmini

Pek çok insan uygun hizmetleri sever bu yüzden Bitcoin için büyük miktarda talep var. Kurumlardan ve perakende tüccarlardan gelen artan talep ve dünya ekonomisinin makro arka planı ile birlikte yeni basılan Bitcoinin ihracının yarı yarıya düştüğü Bitcoin yarılanma etkinliğine sahipsiniz bir Bitcoin süper döngüsü potansiyeline sahipsiniz. Bitcoin yalnızca bu 20 ila 40 kat döngülere yalnızca perakende spekülatif talebi üzerine gitti ancak şimdi aslında sizden bu değeri ele geçiren hükümetlere veya hükümetin bu değeri ele geçirmesi için oy veren diğer vatandaşlara karşı değeri koruma talebi var. “

Held Bitcoinin deprem sigortası gibi olduğunu ve herkesin bir deprem başladığında satın almayı düşündüğünü söylüyor.

“Yani Bitcoinin değer önerisi hakkında konuşmak gerçekten zor. Bitcoin bir bakıma sigorta gibidir. Deprem olmadığında gerçekten deprem sigortasını düşünmezsiniz… Sonra bir deprem olur ve sigorta şirketinin deprem sigortası yaptırmak için gelen milyarlarca telefon aramasıyla ilgili her şeye bahse girerim. Bitcoin ile aynı şey.

 Held BTCnin fiyatının tam olarak nerede sona erdiğine gelince BTCnin 100 bin dolar ila 1 milyon dolar seviyelerine yükseleceğini düşünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku