Kraken başkanına göre, Bitcoin 1 milyon dolar olabilir

0 2

Kraken işletme başkanı Dan Held Bitcoinin 1 milyon dolara ulaşabileceği düşüncesinin sebebini açıklıyor.

BTC çok sıkıcı olacak

Bitcoin volatilitesiyle biliniyor ancak Held her zaman böyle olmayacağını düşünüyor. Bitcoinin dijital bir altın olduğuna inanan Held varlığın piyasa kapitalizasyonunda muazzam bir büyüme yaşayacağını bekliyor.

“On yıldır varlığını koruyan Bitcoin yıllar sonra son aşamalarında çok sıkıcı bir şey olacak. Torunlarımız büyükbaba büyükanne sadece Bitcoini duyuyorum diyecek. Herkesin Bitcoini var. Kimin umrunda sanki? Sıkıcı bir yatırım gibi. Nakit tutmak gibi bir şey.”

Held Bitcoinin son aşamalarında beş trilyondan yüz trilyon dolara kadar değer bulacağını öngörüyor. Bu son derece değişken bir varlıktan çok sıkıcı bir para birimine dönüşüme neden olacak.

Blockchain teknolojisi berbat

Held Bitcoinin net değerinin yükseldiğini ve üç kez % 80 düştüğünü gördü. Buna rağmen mevcut net değerinin %90ı Bitcoinde kalıyor. Portföyünü çeşitlendirme konusundaki isteksizliği blockchain teknolojisinin sadece Bitcoin için yararlı olduğuna dair sağlam bir inançtan geliyor.

“Satoshi Bitcoin oluşturmak için bilerek blockchain teknolojisini inşa etti. Blockchain teknolojisi berbat. Bu korkunç bir şey. Bitcoin oluşturmak için o kadar çok ödün veriyor ki neredeyse her şey için temelde etkisiz.”

Vitalik Buterine rağmen “Bitcoin minimalizm” dediği bu düşünce çizgisi altında altcoinlerin var olması için bir neden görmüyor. Held altcoinleri sadece blok zincirinin henüz Bitcoinden başka bir şey için yararlı olduğunu kanıtlamayan deneyler olarak görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku