Blockchain tabanlı sosyal medya platformu Voice yayınlandı

0 10

EOS yaratıcısı Block.One tarafından geliştirilen blockchain tabanlı sosyal medya projesi olan Voice 2019un sonbaharı için planlanan lansmanından  kısa bir süre sonra 3 Temmuz itibariyle yayınlandı. Block.One Mart 2020de Voicea 150 milyon dolar yatırım yaptı.
 
Open Source EOSIO protokolüne dayanan Voice botlardan ve sahte hesaplardan arındırılmış güvenilir bir sosyal deneyim oluşturmak için Blockchain teknolojisini kullanmayı hedefliyor. Haziran 2019da ortaya çıkan proje her hesabı doğrulamak hesapları kişi başına bir kişiyle sınırlamak ve kullanıcı verilerini korumaya söz vermek için biyometrik kimlik doğrulama teknolojisini kullanıyor.

Voicenin ana sayfası geçici olarak birden fazla beğeni ve yorum içeren farklı hesaplardan birkaç mesaj görüntüledi.

Web siteleri mevcut durum itibariyle aktif olmayıp bunun yerine kendisini çevrimiçi saldırılardan korumak için bir güvenlik hizmeti kullandığını belirten “Hata 1020″ görüntüsü ile karşılaşılıyor.

Voice CEOsu Salah Zalatimo Haziran ayı başlarında platformun ABD Bağımsızlık Gününde piyasaya sürüleceğini açıkladı. Yalnızca kayıtlı kullanıcıların içerik yayınlayabileceğini veya çevrimiçi olarak etkileşime girebileceğini belirtti.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku