KPMG kripto para yönetim platformunu tanıttı

0 1

KPMG kurumsal kripto adaptasyonunu hızlandırmak için tasarlanmış bir kripto para birimi yönetim platformu başlattı. KPMG’nin patent bekleyen platformu kripto para biriminin temel kullanım örneklerini entegre ederek geleneksel veri ve kripto sistemleri arasında köprü kurmayı amaçlıyor.

KPMG’NİN KRİPTO PAKETİ

KPMG LLP Pazartesi günü yaptığı açıklamada güçlü sistem kontrolleri ve kripto ve dijital varlıklar için yeni bir platform başlattığını duyurdu. KPMG Chain Fusion olarak adlandırılan yeni kripto para birimi platformu duyuruya göre kripto ve geleneksel varlıkların genel ve özel blok zincir ağları üzerinden yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Firma bu ürünü “finansal hizmetler şirketleri ve fintechlerin kurumsal ölçekte kripto varlık hizmetleri sunma yeteneğini kolaylaştırmak bir gelişmiş analitik yetenekler paketi olarak tanımladı.

Firma KPMG Chain Fusion aracının tutarlı bir veri mimarisi aracılığıyla çekirdek kripto varlık yeteneklerinin güvenilir bir şekilde benimsenmesini hızlandırmak için tasarlandığını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku