Konsolidasyon sonrası BTC, kritik bir kırılma geçiriyor

0 1

Bitcoin haftalarca süren konsolidasyonun ardından son iki günde büyük bir yükseliş gördü.

Eylül ayının çoğunda 10.000 ile 11.000 Dolar arasında işlem gören BTC yazım itibariyle 11.050 Dolara çıktı.

Analistler Bitcoinin devam eden yükselişinin boğalar için önem teşkil ettiğini belirtti. BTC son 24 saat içinde 10.000 Dolarlık yüksek seviyedeki önemli dirençleri aştı.

Bir yatırımcı Bitcoinin devam eden yukarı yönlü hareket etmesinin varlığı kayda değer bir düşüş trendinin üzerine getirdiğini gösteren bir grafik paylaştı. Ayrıca Willy Woo göstergesi yukarı doğru bir harekette bulunduğu için de bunu yapıyor.

Bu devam eden yükseliş hareketinin daha güçlü olduğunu gösteriyor. Willy Woo göstergesi boğa trendleri ile ilgili öngörülerde bulundu. Ayrıca BTCyi Ağustos sonu ve
Eylül başında 12.000 Dolardan 10.000 Dolara düşüren tam tersine tahminler de oldu.

Civic CEOsu Vinny Lingham geçtiğimiz günlerde BTCnin devam eden yükselişi ile ilgili yorumda bulundu:

“2016dan beri Bitcoinde bu kadar yükseliş görmedim. Makro olaylar bizi başka bir yükselişe hazırlıyor. BTC önümüzdeki 12 ay içinde 3 ya da 5 kata kadar ilerleme gösterebilir ancak 5 kat artarsa baloncuk alanına geri döneriz. Temel gösterge BTC hakimiyetidir eğer % 35in altına düşerse alıcılar dikkatli olsun.

Bu durumda Lingham’ın görüşü doğru olursa BTC önümüzdeki 12 ay içinde 30.000 Dolar ile 50.000 Dolar aralığında yükseliş görecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku