Ethereum un yükselişe geçmesi için kırması gereken temel seviyeler

0 0

Bitcoin geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca tüm kripto piyasasına sağlam bir rehberlik sağladı ve Ethereumun fiyat hareketleri BTC ile birlikte hareket etti.

ETHnin bugün BTCnin biraz altında performans göstermesine rağmen varlık yükseliş için hazır görünüyor.

Bitcoin 11.000 Doların altındaki direnci kırdığı takdirde ETHnin de aynı şekilde ilerleyip 360 Dolarlık satış baskısının bozulması mümkündür.

Bu seviyenin üzerinde bir kırılma yaşanması durumunda önümüzdeki günler ciddi bir artışa işaret ediyor.

Bir analist kayda değer bir hamle yapmadan önce 355 Doların üzerinde konsolidasyon olacağını düşünüyor.

ETH 360 Dolara çıktı

Yazım sırasında Ethereum 359 Dolar ile % 2den biraz fazla işlem görüyor. Bu sadece birkaç gün önce belirlenen 335 Dolarlık son düşük seviyelerinden kayda değer bir artışa işaret ediyor.

Piyasada devam eden yükseliş Square ve MicroStrategy gibi şirketlerin bilançolarını rezerv varlık olarak tutmak için büyük miktarda BTC biriktirdiği haberi nedeniyle ortaya çıktı.

Squarein dün yaptığı duyuru bu hareket için katalizör gibi görünüyor ve önümüzdeki günler daha fazla yükselişe işaret ediyor.

ETHnin takip etmesi gereken temel seviyeler

Bir analist ETHnin yakın vadede izlemesi gereken temel seviyelerin 361 Dolar ve 373 Dolar olduğunu belirtti.

“ETH yeni bir görünüme kavuşmak için eski tablosundan sıyrılmak durumunda kaldı. 361 Dolar üzerindeki bir kapanış 373 Doları beraberinde getirmeli 373 Doların üzerindeki bir kapanış ise 392 Dolara götürmelidir. Bir sonraki adımdan önce 355 Dolar civarında bir konsolide mümkün.”

Önümüzdeki birkaç gün süresince BTC ve ETHnin yakın vadede göstereceği performans oldukça önem arz ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku