Monero (XMR)’da boğalar direnci kırmaya çalışıyor

0 0

Monero (XMR) 26 Ekimde zirveye çıktığından beri bir düzeltme içindeydi. Boğalar altcoini 10 Kasımda düşüş trendi çizgisinin üzerine itti ve şu anda fiyatı 11810 dolar ila 1207773 dolar direnç bölgesinin üstüne çıkarmaya çalışıyor.

Başarılı olurlarsa XMR / USD paritesi 128 dolara kadar yükselebilir ve bu seviye de ölçeklenirse ralli 139.2885 dolara çıkabilir. 10 günlük EMA (115 dolar) yatayda ve RSI orta noktanın hemen altında bu da satış baskısının azaldığını gösteriyor.

Fiyat mevcut seviyelerden veya genel direnç bölgesinden düşerse ve 110 doların altına düşerse bu yükseliş görünümü geçersiz olacaktır. Böyle bir hareket fiyatı 104 dolara düşürebilir.

4 saatlik grafik bir kırılmada tamamlanacak ve 11810 doların üzerinde kapanacak olan yükselen bir üçgen modelinin oluşumunu gösteriyor. Bu yükseliş kurulumunun hedef hedefi 132.90 dolar.

Öte yandan ayılar fiyatı üçgenin destek çizgisinin altına çekerse yükseliş kurulumunu geçersiz kılar ve fiyatı 110 dolar a düşürebilir.

Her iki hareketli ortalama da düz ve RSI orta noktanın hemen üzerinde bu da arz ve talep arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Üçgenin üzerindeki veya altındaki kırılma bir sonraki kısa vadeli trend hareketini başlatabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku