Kilit direnç noktası kırılamazsa altcoinler sert düşüş yaşayabilir

0 0

Bitcoin ve toplu kripto piyasası son birkaç hafta boyunca makro momentum duraklarını gördü. Bu Bitcoin’n 10 bin doların üzerine çıkamamasının sonucudur.

Bu son fiyat hareketi en büyük altcoinlerin kripto para biriminin kötü bir şekilde düşük performans göstermesine yol açtı. Bu durumu değerlendiren bazı analistler bu trendin değişmesi için piyasa katılımcıları arasında büyük bir değişim gerektiğini belirtti.

Piyasanın kapitalizasyonu son zamanlarda inanılmaz derecede güçlü bir direnç olduğu kanıtlanmış bir seviyeye karşı bastırıyor.

Bu seviye kırılamazsa tüm pazar özellikle zor durumdaki altcoinleri etkileyen sert bir düşüş görülüyor.

Kripto pazarı alıcılar bazı artış momentumlarını toplarken kilit dirence yaklaşıyor

Toplu kripto piyasası son birkaç gün boyunca yükseldi ve bu Bitcoinin son zamanlarda 9 bin 700 dolar seviyesine yükselmesiyle başladı.

Kripto para biriminin en son yükselişi altcoinlerin çoğunun dikkate değer kazançlar elde etmesine neden oldu. Litecoin % 5 tırmanırken Ethereum son 24 saat içinde % 7 arttı.

Kripto pazarının kapitalizasyonu şimdi hızlı bir şekilde daha önce birden fazla kısa vadeli düşüş trendini katalize eden köklü bir direnç seviyesine yaklaşıyor.

Bir analist son tweette bunun hakkında konuştu ve şu anda gitmekte olduğu ağır direnci gösteren bir grafiğe işaret etti.

Bu direnç kripto pazarının mevcut pozisyonunun 1 milyar dolardan daha az bir seviyede mevcut ve üstesinden gelinip gelinilmemesi muhtemelen Bitcoinin 10.000 dolara nasıl tepki verdiğine bağlı olacak.

Direnç kırılamazsa altcoin korkunç performansını gösterebilir

Altcoinler son zamanlarda Bitcoinden düşük performans gösterdiğinden buradaki bir reddin altcoinlerin bazı yoğun kayıpları görmesine neden olması muhtemel.

Piyasa değerine göre ilk on kripto para biriminden beşi özellikle son zamanlarda zayıf kaldı.

Twitterda saygın bir kripto para birimi analisti olan Ceteris Paribus XRP Bitcoin Cash Litecoin EOS ve BNBNİN geçtiğimiz yıl Bitcoine karşı kitlesel olarak işlem gördüğünü açıkladı.

Toplu pazar bu direnci kırmazsa özellikle bu altcoinlerin Bitcoine karşı zayıf yönleri nedeniyle yoğun gerileme yaşayabileceği tahmin ediliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku