Kıdemli Analistten Kritik Cardano Yorumu: Hazır Olun!

10.488

Ünlü kripto analisti ve trader Benjamin Cowen, Ethereum rakibi düşüş trendinde kaldığı için Cardano (ADA) hakkındaki görünümünü güncelliyor.

Cardano (ADA)’nun yeni ralliye başlaması ne kadar sürer?

Yeni bir strateji oturumunda analist, ADA’nın geniş bir işlem aralığına girdiğini ve akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki dört ay içinde çıkmasını beklediğini şöyle ifade ediyor:

En azından, Kasım ortasından Mart ayının sonlarına kadar, ADA’nın eninde sonunda yukarı doğru kırıldığını göreceğimize inandığım pencereye ulaşıyoruz.

Benjamin Cowen, Cardano (ADA)’nun 20 haftalık basit hareketli ortalama (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamanın (EMA) birleşimi olan boğa piyasası destek bandının altına düştüğünü söylüyor. Analist söz konusu düşüşü, Bitcoin’i 69 bin dolardan 56 bin doların altına düşüren ve kripto pazarlarının çoğunu da beraberinde getiren son düzeltmeye bağlıyor. Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano (ADA)’ya bakan Cowen, kripto paranın ADA’dan daha iyi performans göstereceğini ima ederek, aşağı doğru düşüşün eşiğinde olduğunu söylüyor. Ancak, böyle bir eğilimi sona erdirebilecek bir katalizörden söz ederek, açıklamasını şöyle sürdürüyor:

ADA’nın düşüşten kurtuluş katalizörü, Cardano ekosisteminin gerçekten geliştiğini görmeye başlamamız. Akıllı sözleşmelerin başladığını ve gerçekten ekosistemi kullanan insanları görürsek, kısa vadede biraz daha iyimser olabiliriz.

ADA piyasaya kendini ispatlamalı!

Cowen, Cardano (ADA)’nun olaysız yatay hareketlerinin kripto pazarları için tipik olduğunu söylüyor. Analist, önceki döngülerde Ethereum (ETH) gibi kripto paraların da yukarı yönlü patlayıcı hareketler yapmadan önce uzun süre yatay yönde hareket ettiğini şu şekilde belirtiyor.

Bu sıkıcı zamanlardan geçebileceğimizi düşünüyorum. ‘ADA neden hiçbir şey yapmıyor?’ Bu aşamaya dikkat edin, aynı durum son piyasa döngüsünde Ethereum’da da görüldü. Bir yıl boyunca temelde ters gittiği aşamalar yaşandı. Esasen, Cardano (ADA)’nun yaptığı şey tam da bu. Son 38 haftadır ADA yatay yönde gidiyor.

Bu yeni değil. Bunu başka projelerde de gördük. Bana inanmıyorsanız, Ethereum’a bakın. Son piyasa döngüsünü görebiliyorsunuz, kesinlikle Ethereum’un aşağı yukarı bir yıldan fazla bir süredir yana doğru gittiği dönemler bulunuyor.

Kriproarena.com olarak hazırladığımız Cardano (ADA) ve diğer kripto para makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku