Karşıyaka Taraftar Token Mobil Uygulaması Yayında!

0 8

Karşıyaka Spor Kulübü’nün taraftar token projesi Karşıyaka Token için altyapı çalışmaları tamamlandı. Bitci Teknoloji tarafından projeye özel olarak geliştirilen Karşıyaka S.K. aplikasyonu App Store ve Google Store mağazalarında indirilmeye hazır…

Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Karşıyaka kripto parasına kavuşuyor… Karşıyaka Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji iş birliğinde hayata geçirilen taraftar token projesi KSK Token için gerekli teknolojik altyapı hazırlanırken proje kapsamında Bitci Teknoloji tarafından özel olarak tasarlanan Karşıyaka S.K. aplikasyonu da tamamlandı. iOS ve Android uyumlu aplikasyon bugün itibariyle App Store ve Google Play Store mağazalarından indirilebilecek.

Söz konusu uygulama aracılığıyla taraftarlar Karşıyaka Spor Kulübü ile ilgili son dakika haberlerine ve özel içeriklere erişebilecek farklı spor dallarıyla ilgili maç sonuçlarına ulaşabilecek. Ayrıca Karşıyaka Taraftar Token alımlarını da yine bu aplikasyon üzerinden gerçekleştirebilecek taraftarlar bununla birlikte cüzdanlarındaki tokenları kullanarak anketlere katılabilecek ve böylece kulüp kararlarında söz sahibi olabilecek. Karşıyaka Taraftar Token’ları önümüzdeki dönemde de Bitci Pay anlaşmalı işyerleri ve Karşıyaka Store’larda yapılacak alışverişlerde de kullanılabilecek.

Bitci Teknoloji’nin yerli blockchain platformu Bitci Chain üzerinde çalışacak Karşıyaka Taraftar Token’lardan toplam 352.001.912 adet üretilecek. Üretilen bu tokenların 10 milyon adedi de 19 Aralık’ta 30 kuruşluk avantajlı ön satış fiyatıyla Bitci.com Karşıyaka Spor Kulübü web sitesi ve Karşıyaka S.K aplikasyonu üzerinden satışa sunulacak.

Blockchain teknolojileri konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Bodrum merkezli Bitci Teknoloji 2018 yılında hayata geçirdiği Bitci.com ile bugün 20’ye yakın kripto paranın Türk Lirası üzerinden alım ve satımına aracılık ediyor. Bunun yanında geçtiğimiz aylarda Bitci Teknoloji yazılımcıları ve mühendisleri tarafından geliştirilen borsaya ve ödeme platformuna entegre ilk yerli blockchain’i olan Bitci Chain’i tanıtan Bitci Teknoloji söz konusu ağ üzerinden farklı sektörlere özel çözümler sunarken spor kulüpleri için de taraftar token projeleri geliştiriyor.

Karşıyaka Taraftar Token aplikasyonlarını App Store ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz.

App Store’dan indirmek için tıklayın!

Google Play Store’dan indirmek için tıklayın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku