Karşıyaka Taraftar Token 2.Arzı Başladı!

0 11

Türkiyenin en köklü kulüpleri arasında yer alan Karşıyaka Spor Kulübünün tokenı Karşıyaka Taraftar Token Bitci ile beraber 1. arz döneminde 10 milyon adet satış sayısına 12 gün içerisinde ulaşmasının ardından bugün itibariyle KSK Tokenın 2.arzının satışı başladı.

15 milyon adet tokenın satışa çıkarıldığı 2.arzda KSK Tokenlar 0.40 kuruştan işleme alındı. Karşıyaka SK mobil uygulaması üzerinden ve ksk.bitci.com üzerinden satışa çıkan tokenları Bitci.com üzerinde alım satımlarda kullanmanın yanı sıra BitciPay anlaşmaları yerlerinde alışverişte de kullanabileceksiniz.

Karşıya Taraftar Token Sahipleri Hangi Avantajlara Sahip Olacak?

Karşıyaka SK uygulaması ve Bitci.com üzerinden satın alınabilecek tokenlar sayesinde Karşıyaka SK uygulamasında açılacak olan anketlere taraftarlar erişim sağlayabilecekler. Aynı zamanda Karşıya Taraftar Token ile birlikte taraftarlar hem Bitci Pay anlaşmalı işyerleri hem de Karşıyaka Storelardan diledikleri gibi alışveriş yapma imkanına sahip olacaklar.

Karşıya SK uygulamasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

App Store’dan indirmek için tıklayın!

Google Play Store’dan indirmek için tıklayın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku