Karşıyaka Taraftar Token 19.12 de Bitci.com da!

0 2

Türkiye’nin blockchain teknolojilerinin lider firmalarından Bitci Teknoloji yine bir ilke daha imza attı. Şirketten yapılan açıklamada İzmirin 1912 yılında kurulan ilk spor kulübü Karşıyaka Spor Kulübü ile taraftar token’ı çıkarma projesi konusunda iş birliğine gidildiği açıklandı.

Açıklamada Bitci Teknoloji tarafından Karşıyaka Spor Kulübü’nün taraftarları için özel bir token projesini hayata geçirileceği belirtildi.

BitciPay anlaşmalı ürün ve hizmetlerden alışverişler imkanı

Taraftarlar ellerindeki tokenlarla aplikasyon üzerindeki özel fırsatlardan yararlanabilecek. Bununla birlikte taraftarlar tokenları perakendeden gıdaya teknolojiden konaklamaya kadar BitciPay anlaşmalı tüm ürün ve hizmet alışverişlerinde kullanabilecek.

Karşıya Kulübü ile yapılacak iş birliği ile taraftarlar tokenları üretilmesi ve söz konusu tokenların Bitci Teknoloji tarafından yönetimini kapsıyor. Anlaşma kapsamında söz konusu token’lar oluşturulacak mobil aplikasyon Karşıyaka Spor Kulübü internet sitesi ve Bitci.com üzerinden taraftarlara sunulacak.

AYRINTILAR İÇİN VİDEOYA TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku