Kaptan Kirk’ten kripto para yorumu…

0 0

Bitcoin SV ağı ve meşhur(!) Craig Wright tanınmış iki kişi tarafından eleştirildi. 

Wikipedia’dan Jimmy Wales BSV teknolojisini eleştirerek Wikipedia’dan kaydedilen verilerin BSV gibi bir blok zincirinde depolanmasının yararlı olacağını düşünmediğini söyledi. 

Star Trek (Uzay Yolu) efsanesi oyuncu William Shatner da Twitter paylaşımında Craig Wright’ın Bitcoin’in yaratıcısı olduğu iddiasının “Geleceğe Dönüş” filminden bir sahne olduğunu söyledi.

Star Trek yıldızı William Shatner Craig Wright’ın Satoshi Nakamoto olduğu iddiasıyla ilgili düşüncelerini bir mesaj üzerine aktardı. Bir BSV destekçisi Shatnera Twitter’dan “Craig Satoshi’dir ve BSV Bitcoin’dir” mesajı attı. Ünlü aktörün yanıtı şöyle oldu: “Bunu neden kanıtlayamıyor? Okuduğum kadarıyla bir gizemli kurye anahtarları teslim edecek (ki doğrusu bu Geleceğe Dönüşten bir sahne). Eğer öyleyse bunu kanıtlayabilmelidir.”

‘Kaptan Kirk’ün neden neden bir kripto para birimi konusunda yorum yaptığını merak edenler olabilir. William Shatner daha önce de pek çok defa Bitcoin kripto para birimi ve blok zincir teknolojisi konusunda Twitter’da paylaşımlarda bulundu. Shatner ayrıca Mattereum adlı bir blok zincir projesiyle de ilgileniyor.  Mattereum Dağıtık Kayıt Teknolojisiniden (DLT) yararlanarak koleksiyon sahtekarlığını önlemeye yardımcı oluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku