Kanadalı Şirket Bu İki Altcoin’e Yatırım Yapacağını Açıkladı

0 267

Kanada merkezli özel bir blockchain ve veri yönetimi çözümleri şirketi olan Graph Blockchain Inc, yan kuruluşu Babbage Mining Corp aracılığıyla satın alacağı ilk iki altcoin’ini duyurdu. Şirket, ilgili ağlarında stake etmek amacıyla önümüzdeki haftalarda Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) satın alacak.

Graph şu açıklamayı yaptı, “Bu iki akıllı sözleşme platformunun her ikisi de kripto para ekosistemi için çok önemli. Her ikisinin de üst düzey geliştirme ekipleri, finansmanı, topluluk desteği var ve kullanıcı benimseme, pazar payı ve varlık değerinde önemli artışlar için muazzam bir potansiyel var. ”

Dubai merkezli kripto para yatırım fonu FD7 Ventures, Şubat ayı sonunda ADA ve DOT satın almak için 750 milyon dolarlık Bitcoin (BTC) satacağını duyurmuştu.

Bybit, Cardano, Polkadot ve Uniswap’ı Listeliyor

Kripto para birimi türevleri borsası Bybit, üç yeni USDT ticaret çiftinini listeleyeceğini duyurdu: Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Uniswap (UNI). ByBit, açık pozisyon açısından dünyanın en popüler ve tanınmış kripto türev borsalarından biridir.

ADA / USDT, DOT / USDT ve UNI / USDT, mevcut doğrusal sürekli ticaret çiftleri BTC / USDT, ETH / USDT, LINK / USDT, LTC / USDT, XTZ / USDT ve BCH / USDT ile Bybit’in vadeli işlem piyasalarına katılıyor. Yatırımcılar yeni sözleşmelerde 1x ve 25x kaldıraç arasında seçim yapabilecekler. Bybit’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Ben Zhou listelemeyle ilgili şu yorumu yaptı:

”Bu yüksek talep gören kripto paraları işlem platformumuza getirebilmekten ve müşterilerimize daha fazla seçenek sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bybit, olağanüstü likiditemiz ile tanınır. Bu yeni kripto paraları listelemeden önce kapsamlı araştırma ve hazırlık yaptık.”

Cardano (ADA) için daha fazla yükseliş haberleri bugün Afrika’dan gelebilir. Kurucusu, Charles Hoskinson, Cardano’nun Afrika kıtasındaki projeleri hakkında “Blockchain Afrika Konferansı 2021” de bir açılış konuşması yapacak. Muhtemelen Hoskinson, Etiyopya, Güney Afrika, Kenya, Nijerya ve hatta Tanzanya’daki projeler hakkında yeni duyuruları veya ayrıntıları duyurabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku