Kadın senatörden Amerikan ulusal kanalında Bitcoin e övgü…

0 0

Bitcoin kısa süre önce seçilen Wyoming senatörü Cynthia Lummis tarafından ulusal televizyonda tanıtıldı. Lummis aynı zamanda bir Bitcoin hayranı olarak tanınıyor.

Bitcoin Amerikan ulusal kanalında

Bitcoin kısa süre önce gelen Wyoming senatörü Cynthia Lummis tarafından ulusal televizyonda tanıtıldı. Lummis bu göreve seçilen ilk kadın olma özelliği taşıyor.

ABC Newsde Good Morning America ile yakın zamanda yapılan bir röportajda kripto para birimi hakkında yorum yaparken kripto para biriminin uygun bir değer deposu olduğunu düşündüğünü söyledi. Senatör kripto para biriminin ABD dolarına göre enflasyona son derece dirençli olduğunu da vurguladı. Lummis herhangi bir fiyat hedefi veya bunun ötesinde herhangi bir şey hakkında yorum yapmadı ancak kripto para birimine sahip olduğunu belirtti.

BTC altından daha mı iyi?

Senatör altınla ilgili olarak Bitcoin hakkındaki düşüncelerini tartışmazken her geçen gün daha çok insan BTCnin altından daha değerli ve akllı bir yatırım olduğunu düşünüyor.

 Real Vision CEOsu ve Goldman Sachs için çalışan bir hedge fonu yöneticisi Raoul Pal şu anda tüm varlıkların Bitcoinden daha değersiz olduğunu düşündüğünü söyledi. Pal kripto para biriminin yakın gelecekte tüm varlıklara karşı hızla değerleneceğini öne süren makroekonomik eğilimlerden bahsetti.

Pal dünyanın her yerinden kurumsal paranın alana girmesiyle Bitcoinin önümüzdeki yıllarda 1.000.000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Pal ayrıca Bitcoinin şu anda dünya çapında dalgalanan merkez bankası dijital para sistemlerinden bir çıkış yolu olarak benimseneceğini düşündüğünü söyledi.

Bu analiz dünyanın en iyi varlık yöneticilerinden biri olan Stanley Druckenmiller tarafından da tekrarlandı. Druckenmiller geçtiğimiz günlerde CNBCde Bitcoinin önümüzdeki yıllarda altından bile daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğünü söyledi.

Analist West Coast yatırımcılarından ve milenyum kuşağından kripto para biriminde “çok ilgi” olduğunu söyledi. 

Bazıları Bitcoinin bu döngüde altını gerçekten geride bırakacağını söyleyecek kadar ileri gitti bu da 400.000 doları geçen bir ralli anlamına gelir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku