Bu iki temel faktör Ethereum u aya çıkarabilir

0 0

Analist Joseph Youngın iddia ettiği gibi Ethereum son iki ayda yüzde 30 düşüş yaşadıktan sonra kayda değer bir toparlanma yaşıyor.

Bitcoin şu anda değer gördüğü seviyeler için çabalamaya başladığında altcoinler kripto para biriminin yükselmesine yol açtı daha sonra “abartı” olarak etiketlenen DeFi rallisi azaldı ve Ethereumun Eylül ve Ekim ayının başlarında Bitcoine karşısında yüzde 10.34 düşüş yaşamasına neden oldu.

ETH / BTC paritesi 0037237 BTCden 0033385 BTCye geriledi ve mücadele etti ancak yeniden test edemedi. Piyasadan gelen tepki düzenli bir piyasa geri çekilmesi değildi. Belirsizliğe neden olan diğer faktörlerin çarpışmasıydı; Ethereum 2.0ın çıkış tarihi bunlardan bir tanesi.

Ethereum geri dönerken hareketsiz kalmasına neden olan faktörlerin aynısı tersine dönüyor. Bu ayın 3 ve 5i arasında Ethereum etkileyici bir şekilde gelişiyor.

Ethereumdaki ani artış

ETH 2.0 depozito sözleşmesinin duyurusu ağ yükseltmesinin 1 Aralıkta yayınlanacağını ortaya çıkardı. Esasen ETH 2.0 sürümü iş kanıtı (PoW) modeli hissenin kanıtı (PoS) modelinin yerini aldığından madencileri ortadan kaldıracak ve kullanıcılar daha sonra üçüncü bir taraf olmadan ağdaki işlemleri toplu olarak doğrulayabilecek.

Buterinin Twitter duyurusundan sonra Ethereumun fiyatı yüzde 37 arttı ve analist tarafından açıklandığı gibi stake işlemi uygulandıkça fiyat potansiyel olarak artmaya devam edebilir;

“Stakingin eklenmesi iki ana nedenden ötürü ETHnin fiyatı için umut verici. Stake etme için 32 ETH gereklidir bu nedenle kullanıcıları stake ederek teşvik kazanabilmeleri için daha fazla ETH satın almaya teşvik edebilir. Birçok kullanıcı ETHyi stake ederse bu ETH’nin borsalardaki dolaşımdaki arzını azaltarak satış baskısını azaltır. “

DeFi trendi takip edebilir

Kullanıcı deneyimi Blockchainin tüm ağdaki işlem kapasitesinin artmasının ardından değişmeye mahkum. Vitalik Buterine göre bir zamanlar saniyede 15 işlem zincirinde işlem hızı süresi Blockchain yükseltmesinde saniyede 1.000 ila 5.000 işlem arasında değişebilir. DeFi tokenlerininyüzde 50 oranında düşmesine rağmen 12.05 milyar dolarlık kilitli değer DeFi ürünlerine hala yüksek bir talep olduğunun bir göstergesidir.

Teknik açıdan Ethereumun durgunluğu Ethereumun önemli hareketli ortalamaların üzerinde konsolide etmesine izin verdi orta vadede bu ETH için olumlu bir görünüm var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku