Kadena (KDA), Bittrex Global de ilk girişini hazırlıyor

0 0

Kripto para ticareti için dünyanın en popüler platformlarından biri olan Bittrex Global JPMorgan’ın blockchain spin-off Kadenasının bir tokenini listeleyen ilk kripto borsası olmaya hazırlanıyor.

Kadena tokeni (KDA) 25 Haziranda ilk resmi listesini aldı. Bittrexteki KDA cüzdanlarındaki tokenleri hemen kullanılabilirken 26 Haziran saat 10:00da ise ticaret açılacak.

İlk lansmanda KDA iki kripto para birimi Bitcoin ve büyük USD stabilcoin Tether ile işlem yapacak.

KDA dünyadaki tüm kullanıcılar için geçerli değil

Bittrex Globalde KDA tokenini tanıtarak Kadena önemli bir pozlama kazandı. Bittrex dünyadaki en büyük kripto borsalarından biri olarak günlük ortalama işlem hacmi yaklaşık 37 milyon dolar civarındadır.

Ancak KDA işlemleri dünya çapındaki tüm kullanıcılar için açık olmayacak. Bittrex Global Amerika Birleşik Devletlerinde  Mısır ve Kamboçya gibi diğer onaylanmış ülkelerde mevcut bulunmuyor.

KDA 13 milyon dolar ile piyasaya giriyor

Kadena 2019 Kasın ayında madenciliği başlattıktan sonra şimdiye kadar toplam 35 milyon KDA tokeni tedavüle girdi. Kadenanın kurucu ortağı ve CEOsu Will Martino önümüzdeki yıl yaklaşık 100 milyon KDA tokeninin çıkarılacağını söyledi. Kadenanın KDA tokeninin fiyatı talep ve arza bağlı olacak.

Bittrex KDAnın piyasa değerinin 13 milyon dolar olduğunu belirtti.

“KDA Ocak ayında lansmanından bu yana sadece OTCye özel. Bittrex Globale giriş KDA için ilk. Hotbit gibi bazı borsalar CoinMarketCap ve CoinGeckonun çektiği fiyat veri kaynaklarını sağlayan oldukça hatalı entegrasyonlar yaptı. ”

Kadena covid-19 test sonuçlarını izlemek için HIPPA uyumlu bir uygulama sunuyor

Kadena COVID-19 test sonuçlarını izlemek ve doğrulamak için merkezi olmayan bir uygulamayı veya dAppı açık kaynaklı olarak sunuyor. DApp sonuçların tıbbi ekipler ve hastalar arasında paylaşılması için güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlandı. Firma Kadenanın COVİD-19 DAppsinin testnette hemen mevcut olduğunu ve KDA tokenleri ya da bir kripto cüzdanı gerektirmediğini söyledi.

Ayrıca Kadena parçalanmış Layer-1 PoW blok zincirini 10 zincirden 20 zincire kadar ölçeklendirmeyi planlıyor. Ölçeklendirme süreci 31 Temmuzda gerçekleşecek.

JPMorganın Blockchain Mükemmeliyet Merkezinden dönen Kadena 2019 yılı itibariyle 3 token satışıyla 15 milyon doların üzerinde para topladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku