Dragonchain den Blockchain tabanlı yeni bir yarışma sistemi

0 1

Blockchain firması Dragonchain adil” olduğunu iddia ettikleri yeni bir yarışma sistemi duyurusunda bulundu.

Dragonchain kurucusu ve CEOsu Joe Roets firmanın katılımcıların adaletini doğrulamasını sağlayan bir blockchain tabanlı yarışma sistemi geliştirdiğini söyledi. Piyangolar çekilişler ve beceri yarışmaları için kullanılabileceğini düşünüyor.

Roets kripto borsası Beaxynin sistemi ticaret ve promosyon yarışmaları için benimsediğini ve Dragonchainin sistemi casinolarda spor etkinliği hediyeleri ve yardım çekilişleri için kullanmak isteyen çeşitli taraflarla görüşmelerde olduğunu belirtti.

Şirket sistemi 4 Temmuzda ABD kablolu TV kanalı Discovery Scienceda yayınlanan Dragonchain hakkında “Open Source Money belgesel dizisinin bir parçası olarak 50.000 dolar ödülle yarışmada göstermeyi planlıyor.

Blockchain temelli denetlenebilir yarışmalar

Roets yarışmaya katılan her yarışmacı adayının giriş gönderdiğini ve zincirleme bir mekanizmanın girişleri seçtiğini açıkladı:

“Seçim için sistem önceden tanımlanmış bir blok yüksekliği olan Bitcoin ve Ethereumun gelecekteki hash değerlerini kullanıyor. Kombine hash oranları bir algoritmaya dayalı kazananı seçmek için kullanılıyor. Herhangi bir blok zincirinin blok yüksekliğinin hash değerini bilmek mümkün olmadığı için sistemi karlı bir şekilde oynamak imkansıza yakındır.

Roets işleyişin zincirdeki şeffaflık sebebiyle kullanıcılara yarışmanın adil olup olmadığını ve sonuçların doğru olduğunu onaylamasına izin verdiğini iddia ediyor. Herkesin girişler ve seçim süreci ile ilişkili blokları görebileceğini açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku