Kabus tahmin: Bitcoin in değeri sıfır olacak

0 0

Ünlü yatırımcı Jim Rogers en popüler kripto para Bitcoinun değerinin sıfıra ineceğini düşünüyor

Bloomberght’de yer alan bir habere göre ünlü yatırımcı Jim Rogers Bitcoinde hala bir balon olduğunu eninde sonunda değerinin sıfıra ineceğini ve ortadan kaybolacağını söyledi. Bitcoinun 2017 başındaki gibi bir balon içerisinde olduğunu belirten Rogers tüm kripto paraların en sonunda yok olacağını belirtti.

Cointelegraphın ünlü yatırımcının Japon gazetesi Asahinin yayını olan AERA dot ile 19 Haziranda gerçekleştirdiği mülakata dayandırdığı haberine göre Rogers “Kripto para kulllananlar hükümetlerinden daha akıllı olduklarını düşünüyorlar. Aslında haklı olduklarını düşünüyorum. Ancak hükümetleri kripto para kullanan insanların sahip olmadığı bir şeye sahip; silahlara. Kripto paraların eninde sonunda kaybolacağını düşünmemin nedeni hükümetlerin gücünün silahlı kuvvetine dayanmıyor oluşu” dedi.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ayroca Cointelegraphın Kasım 2017deki bir haberine göre Rogers Aralık 2017deki 20 bin dolarlık zirveden önce Bitcoinun “balon gibi göründüğünü ve koktuğunu” söylemişti.

Rogers “Kripto paralar birkaç yıl önce yoktu. Göz açıp kapayıncaya kadar 100 kat 1000 kat daha değerli hale geldiler. Bu net bir şekilde balon ve doğru fiyatı bilmiyorum. Sanal para bir yatırım hedefi değildir. Bu sadece kumar.” dedi.

Rogersın AERA dot mülakatındaki görüşleri Şubat ayında kripto paraların temel itibarıyla değersiz olduğunu söyleyen Buffettın görüşlerini hatırlatıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku