JP MORGANA GÖRE BITCOIN 1260 DOLARA DÜŞECEK!

0 0

JP Morgan’daki analistler Bitcoin’in (BTC) 1.260 doların altına düşebileceğini öngörürken bankaların blok zincirinden en az üç ila beş yıl boyunca faydalanamayacağını söylediler.

Reuters’a göre büyük küresel yatırım bankasından analistler kripto paraların gerçek değerinin hala kanıtlanmadığını bu varlıkların yatırımcıların yalnızca altın dolar ve diğer ana rezerv varlıklar ile küresel ödemeler sistemine olan inancını yitirdiği bir distopya senaryosunda anlamlı olacağını düşünüyor.

Durgunluk veya finansal krizler gibi aşırı senaryolarda bile işlem yapmak yatırım yapmak ve riskten korunmak için [kripto para birimleri yerine] daha likit ve daha az karmaşık araçlar var.

JP Morgan ayrıca kripto pazarına kurumsal katılımın son altı ay içinde düştüğünü bireysel tüccarların pazarın çoğunluğunu oluşturduğunu belirtti.
Raporda şirket kripto paraların ödemelerde kullanımındaki zorluğun süreceğini iddia etti ve 2018 yılında kripto para kabul eden büyük perakendeci olmadığını ekledi.

JP Morgan’ın analistleri ayrıca Bitcoin’in yaklaşık 2.400 dolar a düşebileceğini ve mevcut ayı piyasası devam ederse 1.260 $ ın altına düşebileceğini ileri sürdü.
Haber hazırlandığı saatde en büyük kripto para geçen haftaya göre yaklaşık yüzde 1.7 değer kaybederek 3560 dolardan alıcı buluyor.

JP Morgan “geniş kapsamlı” blok zincir teknolojisinin en az üç ila beş yıl boyunca bankalar için gerçek bir fark yaratmayacağını öngörürken dağıtık defter teknolojisinin (DLT) küresel bankalar için maliyetleri azaltma ve çeşitli karmaşık süreçleri dijitalleştirme potansiyeline sahip olduğu sonucuna vardı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku