John McAfee den hapishane için Hilton benzetmesi…

0 0

Vergi kaçakçılığı ve yasadışı kripto projelerini tanıtma gibi suçlardan dolayı İspanyada tutuklanan John McAfee hapishane hayatı ile ilgili Hilton benzetmesi yaptı.

İşlerin dışarıdan göründüğü kadar kötü olmadığını ifade eden 75 yaşındaki McAfee büyüleyici bir zaman geçirdiğini söyleyerek devam etti:

Hapishaneden merhaba dostlarım. Büyüleyici bir zaman geçiriyorum. İspanyol Hapishanesi o kadar da kötü değil. İstediğimiz kıyafetleri giyebiliyoruz. Sigara içip sosyalleşebiliyoruz. Burası yatak açma hizmeti olmayan Hilton gibi. Hücre arkadaşım bir büyükelçi uyuşturucu satıcısı keşke onu daha önce tanısaydım. Hapishane avlusu katillerle dolu ama çoğunlukla iyi insanlar. Zamanımın çoğunu sırtımı duvara dayayarak geçiriyorum. Hepinizi özlüyorum ve seviyorum. Elimden geldiğince sizi haberdar ederim.

İlk kez hapishane ile karşılaşmayan John 24 Temmuz 2019da Dominik Cumhuriyetindeki yetkililer tarafından uygun belgeler olmadan birkaç büyük kalibreli silah bulduktan sonra kendisiyle birlikte ekibinin bir kısmı da tutuklandı.

Ancak zarar görmeden dışarı çıkan McAfee bunun yanı sıra görevlilerin kendisine iyi davranarak fotoğraf çektirdiğini dahi söyledi.

İyi muamele gördüm. Üstlerim arkadaş canlısı ve yardımseverdi. Olumsuz olmayan koşullara rağmen hayatımıza devam etmeye karar verdik  dedi ve daha sonra fotoğrafını yayınladı.

McAfeenin açıklamasını eşi Janice de resmi hesabında paylaştı. McAfeenin 6 Ekimde tutuklandığı haberini doğrulayarak iyi olduğunu söyledi ve destekleri için tüm kripto topluluğuna teşekkür etti.

Bugün John ile konuşabildim. Morali hala yerinde ve bu mesajı sizlerle paylaşmamı istedi diyerek eşinin açıklamasını kendi hesabında yayınladı.

Her zaman eşinin arkasında olduğunu belirten Janice McAfee “John ne yapmış olursa olsun emekliliğinin çoğunu sadece kendi özgürlüğü için değil herkesin özgürlüğü için harcadı” yorumunda bulundu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku