Japon kripto para borsasından PayPal entegrasyonu

0 0

En büyük Japon kripto para borsalarından biri olan bitFlyerın Avrupa yan kuruluşu PayPal mevduatlarını platformlarına entegre etti.

Resmi duyuru bitFlyerin internet ödeme deviyle entegrasyonunu Avrupalı ​​kullanıcılar için fiat ve kripto para dünyası arasındaki boşluğu doldurmada önemli bir hamle olarak nitelendiriyor.

BitFlyer Europe halihazırda banka kartı transferlerini desteklese de işlemin tamamlanması bir ila üç gün sürer. PayPalın entegrasyonunun neredeyse anında para yatırması bekleniyor.

bitFlyer Europe iş stratejisi yöneticisi Jacek Bastin Cointelegrapha yaptığı açıklamada bitFlyer Europe kullanıcılarının artık kripto para ticareti yapmak için cüzdanlarına doğrudan Euro yatırabileceklerini söyledi ve “BitFlyer PayPal tarafından alınan ücretlere ek olarak herhangi bir işlem veya işlem maliyeti talep etmiyor” dedi.

PayPalın dünya çapında 340 milyondan fazla kullanıcı tabanı olduğundan ve Avrupadaki tüm e-ticaret işlemlerinin neredeyse yüzde 35ini gerçekleştirdiğinden çok sayıda Avrupalı ​​netizeni bitFlyer değişimine ve ayrıca genel olarak kripto para birimlerine maruz bırakabilir.

Ayrıntıları açıklamadan Bastin bitFlyer Europeun kripto para birimi ticaretini daha erişilebilir ve güvenli hale getirmenin başka yolları üzerinde çalıştığını söyledi.

BitFlyer’ın Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’ya genişleme hamlesinin yanı sıra PayPal’ın bile kripto para birimleri ve blok zinciri kullanarak yenilikler yapmaya hazırlandığı oldukça açık.

PayPaldan Avrupa Komisyonuna gönderilen bir mektup şirketin blok zinciri ve kripto para birimi alanındaki küresel gelişmeleri sürekli olarak değerlendirdiğini açıkladı. Mektupta ayrıca PayPalın bu alandaki yeteneklerini geliştirmek için “tek taraflı ve somut adımlar” attığı belirtildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku