Japon futbol yıldızı Keisuke Honda kendi kripto parasını piyasaya sürüyor

0 2

Japon profesyonel bir futbolcu taraftar katılımını artırmak için kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor.

Cointelegraph’ta yer alan habere göre; eski Japonya orta saha oyuncusu ve şu anda Brezilya profesyonel lig takımı Botafogonun kaptanı Keisuke Honda hayranlarıyla yeni bağlantılar kurmak için kendi tokenini başlattı.

“KSK Honda Coin” video akışı ve oyun uygulamaları oluşturmak için bir blok zinciri platformu olan Rally.io aracılığıyla perşembe günü başlatıldı. Yeni coin hayranların Honda ile etkileşime girmesini sağlamak için tasarlandı.

KSK Honda token sahipleri Hondadan özel içerik alabilecek ve Discorddaki özel kanallar aracılığıyla oyuncuyla etkileşime girebilecek. Honda “En sadık hayranlarımızla yeni bağlantılar kurmak için sosyal bir simge oluşturmaya karar verdik” dedi.

Dünyaca ünlü futbolcu yeni tokenın taraftarlarla daha açık bir şekilde bağlantı kurmasına izin vereceğini ve taraftar topluluğunda kimin parayı tuttuğunu bilmede yüzde 100 şeffaflık sağlayacağını söyledi.

Küresel futbol topluluğu yıldızları hayranlarıyla buluşturmanın yeni yollarını aramak için kripto ve blok zinciri endüstrisinin derinliklerine iniyor.

15 Ekimde Rusya Premier Liginin en iyi futbol kulübü Zenit St. Petersburg tahsil edilebilir ve takas edilebilir dijital kartlar çıkarmak için blockchain tabanlı oyun platformu Sorare ile anlaştı.

Eylül 2020de İtalyan profesyonel spor kulübü SS Lazio kripto ticaret platformu StormGain ile çok yıllık bir anlaşma imzaladı ve kripto yoluyla yeni taraftar etkileşim seçeneklerini mümkün kıldı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku