Japon futbol yıldızı Keisuke Honda kendi kripto parasını piyasaya sürüyor

Abone Ol
Japon futbol yıldızı Keisuke Honda kendi kripto parasını piyasaya sürüyor
Emre Boran
 • 23 Ekim 2020
 • Yazar:

  Japon profesyonel bir futbolcu, taraftar katılımını artırmak için kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor.

  Cointelegraph’ta yer alan habere göre; eski Japonya orta saha oyuncusu ve şu anda Brezilya profesyonel lig takımı Botafogo'nun kaptanı Keisuke Honda, hayranlarıyla yeni bağlantılar kurmak için kendi tokenini başlattı.

  "KSK Honda Coin", video akışı ve oyun uygulamaları oluşturmak için bir blok zinciri platformu olan Rally.io aracılığıyla perşembe günü başlatıldı. Yeni coin, hayranların Honda ile etkileşime girmesini sağlamak için tasarlandı.

  KSK Honda token sahipleri, Honda'dan özel içerik alabilecek ve Discord'daki özel kanallar aracılığıyla oyuncuyla etkileşime girebilecek. Honda, "En sadık hayranlarımızla yeni bağlantılar kurmak için sosyal bir simge oluşturmaya karar verdik" dedi.

  Dünyaca ünlü futbolcu, yeni token'ın taraftarlarla daha açık bir şekilde bağlantı kurmasına izin vereceğini ve taraftar topluluğunda kimin parayı tuttuğunu bilmede yüzde 100 şeffaflık sağlayacağını söyledi.

  Küresel futbol topluluğu, yıldızları hayranlarıyla buluşturmanın yeni yollarını aramak için kripto ve blok zinciri endüstrisinin derinliklerine iniyor.

  15 Ekim'de Rusya Premier Ligi'nin en iyi futbol kulübü Zenit St. Petersburg, tahsil edilebilir ve takas edilebilir dijital kartlar çıkarmak için blockchain tabanlı oyun platformu Sorare ile anlaştı.

  Eylül 2020'de, İtalyan profesyonel spor kulübü SS Lazio, kripto ticaret platformu StormGain ile çok yıllık bir anlaşma imzaladı ve kripto yoluyla yeni taraftar etkileşim seçeneklerini mümkün kıldı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Keisuke honda ile ilgili her şey

  Japon futbol yıldızı Keisuke Honda kendi kripto parasını piyasaya sürüyor

  Japon futbol yıldızı Keisuke Honda kendi kripto parasını piyasaya sürüyor

  Japon profesyonel bir futbolcu, taraftar katılımını artırmak için kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor. Cointelegraph’ta yer alan habere göre; eski Japonya orta saha oyuncusu ve ...

  • 23 Ekim 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.