İtiraf gibi açıklama: Sessizce Bitcoin alıyorlar

0 1

Ünlü borsacı: “Wall Street oyuncuları Bitcoinlerini sessizce arttırıyor”

Anthony Pomplianonun podcast yayınına konuk olan eski NFL oyuncusu profesyonel yatırımcı finansal piyasa analisti ve CNBC sunucusu Jon Najarian kripto paraya ve özellikle Bitcoine nasıl yatırım yaptığını anlattı.

CNBCdeki biyografisine göre Najarian profesyonel bir opsiyon tüccarı olmadan önce 32 takım profesyonel Amerikan futbol ligi Ulusal Futbol Liginde (NFL) takımlardan biri olan Chicago Bearsta ikinci bir savunma oyuncusu oldu.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Najaryan kripto para piyasasına nasıl yatırım yaptığını şu sözlerle açıkladı:

“Muhtemelen ayda yüzde 5 ila 10 arası dijital varlıklara ayırıyorum ve neredeyse hepsi Bitcoin. Biraz Ethereum var ama çoğunlukla Bitcoin alıyorum. Çok az miktarda Litecoin ve Stellar var. İlk kez 300 dolar iken Bitcoin satın aldım ve 1700 dolara ulaşana kadar tekrar satın almadım. Bu nedenle çok özledim ve 19 bin doları aştığında satış yapmadım. Eğer yapsaydım bir dahi gibi görünecektim.”

Wall Street oyuncularının Bitcoin varlıklarını gizlice artırdığını iddia eden Najarian Bitcoinin uzun vadede geleceğinden emin.

Marc Lasry örneği

Najarianın bahsettiği Wall Street oyuncularına bir örnek Amerikalı milyarder işadamı ve ücretsiz yatırım fonu yöneticisi Marc Lasry olabilir. NBA takımı Milwaukee Bucksın da sahibi olan Lasry 2018de CNBCdeki “Squawk Box” programında kişisel servetinin yüzde 1ini Bitcoine yatırdığını söyledi. Lasry ilk olarak Bitcoini ilk olarak birkaç yıl önce satın aldığını belirtti. Ancak 2017nin 5 ila 7 bin dolarlık fiyat aralığında olduğu yıl içinde çok fazla alım yaptığını belirtti. Milyarder ismi Bitcoin ana akım haline geldiğinde fiyatının 20 ila 40 bin dolara ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi.

Najaryana göre Bitcoinin olumlu yönleri

Bitcoinin çok faydalı yönleri olduğuna dikkat çeken Najarian en büyük kripto para birimlerinin herhangi bir seyahat kontrolü yapmadan veya gümrüklerde bir BTC bildirimi yapmadan dünyanın her yerinde kolayca büyük miktarda para taşıyabileceğini vurguladı. Altın ve nakit paranın bu kadar kolay taşınamayacağını belirten Najarian Anthony Pompliano ile Bitcoini banka hesabındaki fonlardan farklı bir şekilde ele geçirmenin imkansız olduğunu söyledi bu da büyük bir avantaj anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku