İşte teknolojik olarak Bitcoin ve XRP den üstün 10 kripto para birimi

0 26

Kripto derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings 10 kripto para biriminin artık teknolojik olarak Bitcoin ve XRPden üstün olduğunu söylüyor.

Finansal derecelendirme kuruluşu her bir kripto varlığını teknoloji benimseme yatırım riski ve piyasa ivmesi gibi kategorilerde sıralarken binlerce veri noktasını ölçen benzersiz bir model kullandığını söylüyor.

ABD merkezli analiz firmasına göre Cardano (ADA) Tezos (XTZ) Fantom (FTM) ve Cosmos (ATOM) teknoloji açısından en iyi dört kripto varlığıdır ve hepsine “Mükemmel” bir derece verdi. Holo (HOT) Ethereum (ETH) Iota (IOTA) Bitshares (BTS) Grin (GRIN) ve Nexus (NXS) Weissten “İyi” notu aldı. Bu arada Bitcoin (BTC) ve XRPnin her ikisi de “Orta” not aldı.

Benimseme söz konusu olduğunda Ethereum “A” derecesiyle lider durumda. Bitcoin “A-” benimseme derecesi ile ikinci sırada geliyor. XRP Stellar (XLM) Litecoin (LTC) Dash (DASH) ve Tezosun tümü “B” benimseme notu aldı.

Genel reytinge gelince Bitcoin Ethereum ile ilişkili ve her iki kripto para birimi de “B +” rütbesi alıyor. XRP Stellar Litecoin ve Tezos “B-” notunu yakından takip ediyor.

Bu arada Weiss Crypto kripto piyasalarının fiyat hareketlerini de yakından izliyor. Bir blog gönderisinde analist Juan Villaverde kripto varlıklarının geçtiğimiz haftalarda sert bir şekilde düştükten sonra iyileşme belirtileri gösterdiğini söyledi.

“Bir umut ışığı var: dün sona eren yedi günlük işlem haftasındaki fiyat hareketleri de dahil olmak üzere 9 Eylül civarında çoğu kripto varlığı için önemli bir düşüşün gerçekleşmiş olabileceğine dair net kanıtlar görmeye başlıyoruz.”

Villaverdeye göre bu ayın başındaki düşük seviyelerin kripto piyasalarının yıl sona ermeden önce bir boğa rallisine hazırlık için bir temel oluşturduğunun bir işareti oluşturuyor.

Villaverde Bitcoine gelince açık ara piyasa lideri olmaya devam ettiğini söylüyor.

“Sık sık söylediğimiz gibi bu sürdürülebilir bir kripto boğa piyasası için kritik öneme sahiptir çünkü Bitcoin çoğu merkez bankası tarafından takip edilen yaygın varlık fiyatı enflasyon politikalarından sığınmak isteyen yeni para için başvurulacak bir varlıktır.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku