İşte şok saldırı ile ilgili ekran görüntüleri…

0 0

Şimdiye kadar yaşanan en büyük sosyal medya saldırısının ardından yayımlanan ekran görüntülerinde Twitter yönetici panellerinin görüntüleri yer aldı. Birden fazla Twitter hesabına erişim gösteren görüntüler her bir hesaba yapılan saldırı sayısını hesaba en son ne zaman erişildiğini hangi telefon numaralarının ona bağlandığını ve doğrulama için hangi e-posta adreslerini kullandığını içeren dahili yönetici paneli detaylarını ortaya çıkardı.

Twitter kullanıcısı sniko_ saldırıdan sonra kripto dolandırıcılarının Coinbase ve Gemini hesapları için doğrulama için e-posta adresini değiştirmiş olabileceğini belirten ekran görüntüleri yayımladı.

SALDIRININ ARKASINDA NE VAR? TIKLAYIN

Coinbase ve Gemini şifre sıfırlama ekran görüntüleri

TWİTTERDA TEPKİLER

Twitter kullanıcısı 1uc45MH “Bir Twitter geliştiricisinin hesabımda oturum açıp herhangi bir şeyi tweetleyebileceği özel mesajlarımı okuyabileceği düşüncesi kötü. Birinin hesabındaki herhangi bir şeyi tweetleyebilirler” ifadesini kullandı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku